۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کرواسی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه زاگرب کرواسی در رشته اقتصاد

در این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد در زمینه اقتصاد، مباحث علمی، تخصصی و عملی در حیطه کاربرد های تحلیل های اقتصادی از دیدگاه های اقتصاد خرد و کلان، ارائه می شود. مهارت های تحلیلی اقتصاد کلان در طراحی قوانین و مقررات اقتصادی در محیط های اقتصادی جهانی یکپارچه، ضروری هستند. تخصص در تحلیل های اقتصادی دانشجویان را قادر می سازد دانش لازم در زمینه های تجزیه و تحلیل کمی و کیفی را کسب کرده و دانش خود را در زمینه روش ها و مدل های ریاضی و اقتصادی توسعه دهند. 

کشور: کرواسی
دانشگاه:
دانشگاه زاگرب
رتبه: ‎801-1000
دانشگاه زاگرب در شهر زاگرب در کشور کرواسی، قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه در اروپای جنوب شرقی است که از زمان تاسیس آن در سال 1669 به طور پیوسته در حال پیشرفت و توسعه است و هم اکنون متشکل از 29 دانشکده، 3 موسسه آموزش عالی هنر و مرکز مطالعات کرواسی است. این دانشگاه با ارائه دوره های جامع و در طیف گسترده ای اعم از هنر، زیست پزشکی، بیوتکنولوژی، مهندسی، علوم انسانی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، تبدیل به قوی ترین موسسه آموزش عالی در کشور کرواسی شده است.
رشته تحصیلی:
رشته اقتصاد
شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد. کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونه رفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند. در این راستا، یک تقسیم‌بندی اولیه کتاب‌های پایه‌ای اقتصاد، اقتصاد خرد در برابر اقتصاد کلان است. اقتصاد خرد، رفتار عوامل پایه‌ای اقتصاد، شامل عوامل فردی مانند خانوارها و شرکتها یا خریداران و فروشندگان را بررسی می‌کند. در مقابل اقتصاد کلان، کلیت اقتصاد و عوامل مؤثر بر آن شامل بیکاری، تورم، رشد اقتصادی و سیاست پولی و مالی را تحلیل می‌کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: زاگرب
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,134 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: November 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: October 31, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6