۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کرواسی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه زاگرب کرواسی در رشته بازاریابی

از طریق این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد بازاریابی، دانشجویان مهارت های علمی خود در زمینه بازاریابی و کاربردهای آن در کسب و کار، توسعه می دهد. این دوره تحصیلی دانشجویان را قادر می سازد دانش لازم را در زمینه های رفتار مصرف کننده، تحقیقات بازاریابی، استراتژی بازاریابی، برنامه ریزی بازاریابی، مدیریت برند، ارتباطات بازاریابی یکپارچه، فروش شخصی و مذاکره، مدیریت فروش، ارتباطات بازاریابی تعاملی، بازاریابی شرکت به شرکت (B2B)، مدیریت روابط مشتریان (CRM)، بازاریابی بین الملل و خدمات بازاریابی، کسب نماید. 

کشور: کرواسی
دانشگاه:
دانشگاه زاگرب
رتبه: ‎801-1000
دانشگاه زاگرب در شهر زاگرب در کشور کرواسی، قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه در اروپای جنوب شرقی است که از زمان تاسیس آن در سال 1669 به طور پیوسته در حال پیشرفت و توسعه است و هم اکنون متشکل از 29 دانشکده، 3 موسسه آموزش عالی هنر و مرکز مطالعات کرواسی است. این دانشگاه با ارائه دوره های جامع و در طیف گسترده ای اعم از هنر، زیست پزشکی، بیوتکنولوژی، مهندسی، علوم انسانی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، تبدیل به قوی ترین موسسه آموزش عالی در کشور کرواسی شده است.
رشته تحصیلی:
رشته بازاریابی
بازاریابی یا مارکتینگ، مطالعه و مدیریت روابط در تبادلات است. بازاریابی فرایند شناسایی، پیش‌بینی و ارضای نیازها و خواسته‌های مشتری است. از آنجایی که از بازاریابی برای جذب مشتری‌ها استفاده می‌شود، این فعالیت از اجزای اصلی مدیریت کسب و کار و بازرگانی محسوب می‌شود. ممکن است بازاریاب‌ها محصولی را به کسب و کارهای دیگری بفروشند، که به آن بازاریابی کسب و کار به کسب و کار یا B2B، یا اینکه محصول را مستقیماً به مصرف‌کننده‌ها بفروشند که به آن بازاریابی B2C می گویند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: زاگرب
طول دوره: 1 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,134 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: November 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 30, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6