۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کرواسی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه رییکا کرواسی در رشته کسب و کار بین الملل

کسب و کار بین الملل یک دوره تحصیلی است که بر دانش و توسعه مهارت های لازم برای مدیریت متمرکز است. در این دوره تحصیلی کارشناسی متخصصانی تربیت می شوند که توانایی مدیریت و رهبری تیم ها را دارند و دانش لازم برای اصول کلیدی کسب و کار بین الملل را کسب کرده و فهمی در سطح بالا از بازار و کسب و کار جهانی دارند. 

کشور: کرواسی
دانشگاه:
دانشگاه رییکا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه رییکا در کشور کرواسی در شهر رییکا قرار دارد و دارای دانشکده هایی در شهرهای لیکا، ایسترا و پریمورج می باشد. این دانشگاه 9 دانشکده، یک آکادمی هنر، چهار دپارتمان و کتابخانه ها و مراکز دانشجویی داشته و دانشکده ها و آکادمی های آن عبارت اند از : آکادمی هنرهای کاربردی، مهندسی عمران، اقتصاد، مهندسی، علوم انسانی و علوم اجتماعی، حقوق، مطالعات دریانوردی، پزشکی، تربیت معلم، گردشگری و مدیریت مهمانداری،
رشته تحصیلی:
رشته کسب و کار بین الملل
این امر شامل معاملات مرزی کالا و خدمات بین دو یا چند کشور است. معاملات منابع اقتصادی شامل سرمایه ، مهارت و افراد به منظور تولید بین المللی کالاها و خدمات مانند امور مالی ، بانکی ، بیمه و ساخت و ساز است. برای انجام تجارت در خارج از کشور ، شرکت های چند ملیتی باید بازارهای ملی جداگانه را به یک بازار جهانی تبدیل کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: رییکا
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 1,181 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 8, 2021
حداقل نمره تافل: 42
حداقل نمره آیلتس: 5