۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کرواسی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه اسپلیت کرواسی در رشته پزشکی

در این دوره تحصیلی تمرکز بر روی علوم پزشکی و مراقبت های بهداشتی مبنی بر شواهد و تحقیقات است و که این دانشکده را تبدیل به بهترین مکان برای دانشجویانی است که تمایل دارند به دستاورد های فناوری مدرن در پزشکی دست یابند. 

کشور: کرواسی
دانشگاه:
دانشگاه اسپلیت
رتبه: ‎772
دانشگاه اسپلیت در شهری به همین نام در کشور کرواسی در سال 1974 تاسیس گردیده است. این دانشگاه دارای 13 دانشکده است که در مجموع 124 دوره تحصیلی در هر سال ارائه می شود. دانشگاه اسپلیت دارای عضویت انجمن دانشگاهی اروپا (EUA) می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته پزشکی
پزشکی یک دانش کاربردی است، هدف آن حفظ و ارتقاء تندرستی، درمان بیماری‌ها و بازتوانی آسیب‌دیدگان است. این منظور با شناخت بیماری ها، تشخیص، درمان و جلوگیری از بروز آن‌ها به انجام می‌رسد. دانش پزشکی بر طیف وسیعی از رشته‌ها شامل از فیزیک و زیست‌شناسی تا علوم اجتماعی، مهندسی و علوم انسانی بنا شده‌است. امروزه هدف دانش پزشکی استفاده از فناوری‌های دانش‌مبنا و استدلال قیاسی برای رسیدن به راه‌حل مشکلات بالینی است. اکتشافات در باب ماهیت ژن‌ها و سلول‌ها دریچه‌ای برای تعریف فیزیولوژی بر مبنای سیستم‌های مولکولی فراهم کرده‌است. این بصیرت فیزیولوژیکی راه را برای درک بهتر فرایندهای پیچیده بیماری‌ها و رویکردهای نو درمانی فراهم کرده‌است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: اسپلیت
طول دوره: 6 سال
مبلغ دقیق شهریه: 13,411 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 19, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
شرایط:
  • شرکت در آزمون MCAT یا BMCAT