۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کرواسی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه زاگرب کرواسی در رشته کسب و کار

دانشکده اقتصاد و کسب و کار دانشگاه زاگرب برای این دوره کارشناسی کسب و کار، جایزه ارزشمند اعتباری EPAS را از بنیاد اروپایی توسعه مدیریت (EFMD) در سال 2011 دریافت کرده است. در این دوره تحصیلی مفاهیم پایه و مهارت و دانش مورد نیاز در زمینه کسب و کار، در راستای اهداف تحصیلی برای تحصیلات تکمیلی و اهداف کاری در جهت فعالیت در حیطه های مدیریتی و کسب و کار، ارائه می کند. 

کشور: کرواسی
دانشگاه:
دانشگاه زاگرب
رتبه: ‎801-1000
دانشگاه زاگرب در شهر زاگرب در کشور کرواسی، قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه در اروپای جنوب شرقی است که از زمان تاسیس آن در سال 1669 به طور پیوسته در حال پیشرفت و توسعه است و هم اکنون متشکل از 29 دانشکده، 3 موسسه آموزش عالی هنر و مرکز مطالعات کرواسی است. این دانشگاه با ارائه دوره های جامع و در طیف گسترده ای اعم از هنر، زیست پزشکی، بیوتکنولوژی، مهندسی، علوم انسانی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، تبدیل به قوی ترین موسسه آموزش عالی در کشور کرواسی شده است.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت کسب و کار
کسب مهارت مدیریت یک کسب و کار از نظارت تا اجرا، مباحث مالی و حسابداری، مدیریت پروژه و بازاریابی. با فراگیری مهارت های تصمیم گیری، سازماندهی امکانات و منابع و همسو سازی اهداف موسسه با اهداف اعضا، این رشته شما را برای رهبری یک موسسه از پایه آماده می کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: زاگرب
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,134 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: September 28, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 1, 2021
حداقل نمره تافل: 79
حداقل نمره آیلتس: 6