۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در کرواسی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه زاگرب کرواسی در رشته دام پزشکی

در چهار سال اول تحصیل، دانشجویان مفاهیم پایه و اجتماعی در زمینه تکنیک های دام پزشکی، پیش از بالینی و بالینی می گذرانند. در دو سال آخر دانشجویان کلاس های نظری و عملی در موضوعات معمول مرتبط با مسیر آموزشی انتخابی شان مانند حیوانات مرزعه و اسب ها، بهداشت و فناوری ذخیره غذایی حیوانات، بهداشت عمومی دام پزشکی، حیوانات خانگی، شرکت می کنند. علاوه بر این فعالیت های عملی مانند کار در سازمان های دامپزشکی، مزارع، صنایع غذایی، تا دانشجویان در آن ها شرکت ها نمایند. همه این ها بر این هدف است که دانشجویان دانش و مهارت های کامل و کافی مورد نیاز حرفه آینده شان را کسب نمایند.   

کشور: کرواسی
دانشگاه:
دانشگاه زاگرب
رتبه: ‎801-1000
دانشگاه زاگرب در شهر زاگرب در کشور کرواسی، قدیمی ترین و بزرگترین دانشگاه در اروپای جنوب شرقی است که از زمان تاسیس آن در سال 1669 به طور پیوسته در حال پیشرفت و توسعه است و هم اکنون متشکل از 29 دانشکده، 3 موسسه آموزش عالی هنر و مرکز مطالعات کرواسی است. این دانشگاه با ارائه دوره های جامع و در طیف گسترده ای اعم از هنر، زیست پزشکی، بیوتکنولوژی، مهندسی، علوم انسانی، علوم طبیعی و علوم اجتماعی در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری، تبدیل به قوی ترین موسسه آموزش عالی در کشور کرواسی شده است.
رشته تحصیلی:
رشته دامپزشکی
رشته ی دامپزشکی یکی از زیر شاخه های پزشکی می باشد که به پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری ، اختلال و آسیب در حیوانات می پردازد. دامپزشکی علم گسترده ای است و کلیه گونه های جانوری اعم از اهلی و وحشی را مورد بررسی قرار می دهد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: زاگرب
طول دوره: 6 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,060 دلار
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: December 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 15, 2021
حداقل نمره تافل: 60
حداقل نمره آیلتس: 6