x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه تکنولوژی قبرس برای رشته توانبخشی عصبی شناختی

توانبخشی عصبی یک فرایند پزشکی است که هدف آن کمک به بهبود یک سیستم عصبی آسیب دیده و به حداقل رساندن یا جبران هر گونه تغییرات عملکردی اعصاب، ناشی از آن آسیب است.

رشته تحصیلی :
علوم اعصاب
دانش علوم اعصاب یا نوروساینس (به انگلیسی: Neuroscience) دانش مطالعهٔ سامانه عصبی است. دانش علوم اعصاب زیرشاخه ای چندرشته ای از زیست شناسی است که با بهره گیری از فیزیولوژی، آناتومی، زیست شناسی تکاملی و زیست شناسی سلولی و مولکولی، مدلسازی ریاضی و روانشناسی به درک ویژگی های نورون ها و مدار های عصبی می پردازد. به‌طور سنتی علوم اعصاب یکی از زیر شاخه‌های پزشکی و زیست‌شناسی و داروسازی شناخته می شد. به هر رو این دانش اکنون یک دانش میان رشته‌ای است و در واقع با دیگر رشته‌های دانش مانند شیمی، رایانه، مهندسی، زبان‌شناسی، ریاضی؛ پزشکی، روان‌شناسی، فیزیک و فلسفه همکاری دارد.
هزینه ورودی : 55 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
مبلغ دقیق شهریه : 4,532 دلار
رنکینگ دانشگاه : 300-350
کشور : قبرس جنوبی
نام دانشگاه :
دانشگاه تکنولوژی قبرس
این دانشگاه در شهر لیماسول قرار دارد و رتبه 63 ام را در بین دانشگاه های تازه تاسیس دنیا را داشته و در سال ۲۰۰۴ تاسیس شد. رنگ سازمانی این دانشگاه نارنجی و مشکی بوده و به عنوان دانشگاه دولتی و با نام اختصاری CUT به پذیرش دانشجویان می پردازد. در این دانشگاه تمام رشته های دانشگاهی مانند رشته های هنری، مهندسی، پزشکی، علوم و تکنولوژی و مدیریت های بازرگانی و اقتصاد را در مقاطع بالای کارشناسی ارائه می شوند. این دانشگاه دانشجویان بین المللی را هم پذیرش نموده و کمک های مالی، خوابگاه و کتابخانه هم در اختیار آنها قرار می دهد.
شرایط :
  • ارائه مدرک کارشناسی مرتبط با عصب شناسی
ددلاین : ددلاین ثبت نام: March 31, 2020

پیشنهادات مشابه