۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی مونیخ آلمان

این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد مهندسی شیمی، ترکیب منحصر بفردی از علوم طبیعی و مهندسی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد و دانش و مهارت های لازم را در اختیار آنها قرار می دهد تا بتوانند از دانش و مهارت های تخصصی کسب شده در تحصیلات تکمیلی خود در مقاطع بالاتر نظیر دکتری و یا در بازار کار بهره مند گردند. 

کشور: آلمان
دانشگاه:
رتبه: ‎55
دانشگاه TUM یا دانشگاه فنی مونیخ یکی از بهترین دانشگاههای اروپا و جز ۳ دانشگاه برتر در کشور المان است. این دانشگاه دولتی در سال 1868 تاسیس و بیش از 41000 دانشجو دارد. این دانشگاه دارای ۳ بخش دانشگاهی از جمله معماری،علم شیمی،مدنی،جغرافیایی،مهندسی محیط زیست،مهندسی برق و کامپیوتر،علوم زیستی،مدیریت،ریاضی،مهندسی مکانیک،دارو،فیزیک و ورزش می باشد. زبان اصلی دانشگاه فنی مونیخ برای تدریس المانی می باشد با این حال تدریس یک سری دروس در این دانشگاه به زبان انگلیسی هم می باشد.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی شیمی
شاخه ای از مهندسی که از اصول شیمی، فیزیک، ریاضیات، زیست شناسی و اقتصاد برای فراگیری نحوه موثر تولید، طراحی، حمل و نقل و تبدیل انرژی و مواد استفاده می کند. بازار کار مهندسان شیمی می تواند از کاربرد فناوری نانو و مواد نانو در آزمایشگاه گرفته تا فرآیندهای صنعتی در مقیاس بزرگ که مواد شیمیایی، مواد اولیه، سلولهای زنده، میکروارگانیسم ها و انرژی را به محصولات مفید تبدیل می کنند، باشد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: مونیخ
طول دوره: 2 سال
هزینه ورودی: 170 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: April 12, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
شرایط:
  • شرکت در آزمون استعداد aptitude test
  • ارائه مدرک زبان آلمانی در حداقل سطح B2 - C1