۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در آلمان

پذیرش تحصیلی لیسانس دانشگاه بون آلمان در رشته دندان پزشکی

دندان پزشکی به طور علمی به تشخیص و درمان بیماری های دندان، دهان و فک، نامرتبی دندان ها و یا افتادگی دندان ها می پردازد. در دهه های گذشته، علاوه بر اقدامات درمانی برای از بین بردن دندان های آسیب دیده، درمان محافظتی، آماده سازی پروتز های دندانی، پیشگیری از بیماری های دندانی، درمان عدم انطباق با عنوان ارتودنسی، بیماری دهان و دندان اهمیت بیشتری پیدا کرده است. به همین دلیل، دوره پزشکی عمومی مرتبط با دهان و دندان، بخش جدایی ناپذیر مطالعات بالینی شامل آناتومی، بیوشیمی، فیزیولوژی و بخش بالینی مانند پزشکی بالینی است. پس از اتمام دوره دندان پزشکی که پیش شرط اعطای پروانه دندان پزشکی است، دانشجویان می توانند در دوره های آمادگی عملی (دستیار) مراکز درمانی دندان پزشکی شرکت نمایند.

کشور: آلمان
دانشگاه:
دانشگاه بُن
رتبه: ‎115
دانشگاه بُن، یک دانشگاه تحقیقاتی دولتی در ایالت نوردراین وستفالن آلمان است که در ۱۸ اکتبر سال ۱۸۱۸ تاسیس شده‌است. این دانشگاه با بیش از ۳۶ هزار دانشجو، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های آلمان است. دانشکده های دانشگاه بن شامل : دانشکده حقوق دانشکده الهیات کاتولیک دانشکده الهیات پروتستان دانشکده اقتصاد دانشکده کشاورزی دانشکده ریاضی و علوم طبیعی دانشکده هنر دانشکده پزشکی افرادی همچون پاپ بندیکت شانزدهم، کارل مارکس، فریدریش نیچه، جوزف شامپیتر و یوزف گوبلز از دانش‌آموختگان و استادان دانشگاه بن بوده‌اند.
رشته تحصیلی:
رشته دندان‌پزشکی
شامل مطالعه، تشخیص، پیشگیری و درمان بیماری های مربوط به دهان یا دندان می باشد و به ساختارها و بافتهای مجاور و مرتبط، به ویژه در ناحیه فک و صورت نیز می پردازد. دانشجویان رشته دندانپزشکی باید از دست هایی ماهر و توانمند برخوردار باشند، چون بسیاری از کارهای دندانپزشکی، از تراش دندان گرفته تا بازسازی دندان، نیاز به دست‌هایی هنرمند و توانا دارد تا بتوان به نحو احسن، کارهای ظریف دندانپزشکی را انجام داد.
زبان دوره: آلمانی
منطقه: بُن
طول دوره: 5 سال
ددلاین: ترم: زمستان - شروع: October 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: July 15, 2021
شرایط:
  • ارائه مدرک زبان در حداقل سطح C1
  • مدرک قبولی در دانشگاه (Abitur)
  • شرکت در تست استعداد تحصیلی (در صورت لزوم)
  • پذیرش محدود