۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در دانمارک

پذیرش تحصیلی در مقطع ارشد در دانشگاه آلبورگ دانمارک در رشته بیوتکنولوژی

برنامه کارشناسی ارشد در نانوبیوتکنولوژی ارائه شده توسط دانشگاه آلبورگ بر طراحی ، ساخت و کنترل مواد و اجزای دارای ابعاد در مقیاس نانو ، از 1 تا 100 نانومتر متمرکز است. شما بینش خواهید یافت در مورد امکانات ، مسائل و چالش هایی که مهندسان فناوری نانو به طور روزمره با آن روبرو هستند.
دانشجویانی که دارای مدرک لیسانس دیگری هستند ، اگر متقاضی دارای پیش نیازهای آموزشی قابل مقایسه باشد ، می توانند پس از ارزیابی آکادمیک خاص ، پس از درخواست در هیئت مطالعات ، پذیرفته شوند.

کشور: دانمارک
دانشگاه:
دانشگاه آلبورگ
رتبه: ‎324
دانشگاه آلبورگ یک دانشگاه در دانمارک با پردیس‌هایی در آلبورگ، اسبیرگ و کپنهاگ است. دانشگاه آلبورگ خود را از دانشگاه‌های قدیمی و سنتی دانمارک با تمرکز بر مطالعات بین رشته‌ای، مطالعات بین دانشکده‌ها و پروژه‌های واقعی زندگی مرتبط با تحصیلات و تحقیقات که در سطح بین‌المللی به عنوان مدل آلبورگ شناخته شده‌است، متمایز می‌کند.
رشته تحصیلی:
رشته بیوتکنولوژی
بیوتکنولوژی به ساده‌ترین بیان، فناوری مبتنی بر زیست‌شناسی است. این رشته دانشگاهی با تمرکز بر کاربرد علوم بیولوژیکی، بیوشیمی و ژنتیک در زمینه تهیه محصولات جدید و پیشرفته کشاورزی، زیست محیطی، بالینی و صنعتی از جمله بهره‌برداری تجاری از میکروب‌ها، گیاهان و حیوانات است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آلبورگ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 16,478 دلار
ددلاین: شروع: September 1, 2022 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2022
حداقل نمره تافل: 85
حداقل نمره آیلتس: 6.5