۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در دانمارک

پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آلبورگ دانمارک در رشته نانوبیوتکنولوژی

دوره کارشناسی ارشد در نانوبیوتکنولوژی ارائه شده توسط دانشگاه آلبورگ بر طراحی ، ساخت و کنترل مواد و اجزای دارای ابعاد در مقیاس نانو ، از 1 تا 100 نانومتر متمرکز است. شما درمورد احتمالات ، موضوعات و چالشهایی که مهندسان فناوری نانو به طور روزمره با آن روبرو هستند ، بینشی خواهید یافت.

کشور: دانمارک
دانشگاه:
دانشگاه آلبورگ
رتبه: ‎324
دانشگاه آلبورگ یک دانشگاه در دانمارک با پردیس‌هایی در آلبورگ، اسبیرگ و کپنهاگ است. دانشگاه آلبورگ خود را از دانشگاه‌های قدیمی و سنتی دانمارک با تمرکز بر مطالعات بین رشته‌ای، مطالعات بین دانشکده‌ها و پروژه‌های واقعی زندگی مرتبط با تحصیلات و تحقیقات که در سطح بین‌المللی به عنوان مدل آلبورگ شناخته شده‌است، متمایز می‌کند.
رشته تحصیلی:
رشته نانوبیولوژی
بسیاری از کارکردهای ریشه ای بیولوژیک از طریق ساختارهای مولکولی با با ابعاد nm100-1 انجام می شوند. نمونه های زیادی در بیولوژی مولکولی و بیولوژی سلولی وجود دارد : تک آنزیمها، مجموعه نسخه برداری ، ریبوزوم، مجموعه انتقال، روزن هسته ای و غیره. برای درک کارکرد این ساختارها باید حرکات، تغییرات شکل و محل آنها را توصیف کرد به این معنی که مطالعه مکانیکی با ریخت شناسی دینامیک در این سطح از اندازه برابر بوده و زمینه جدیدی را فراهم می سازد تا بیولوژی مکانیکی و ریخت شناسی با هم ترکیب شوند. پیدایش نانوبیولوژی به خلاقیت در نانوتکنولوژی بستگی دارد که شامل : میکروسکوپ آزمون لایه نگاری، تکنیکهای بصری مدرن و تکنیکهای میکرو- دستکاری شده، می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آلبورگ
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 16,447 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: September 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6.5