۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تور 🔗 سفر به دانمارک

تور دوره کوتاه مدت طراحی گیم پلی دانشگاه آرهوس دانمارک

هدف از دوره طراحی بازی در دانشگاه آرهوس ، طراحی ، بحث و انعکاس انتقادی درباره پتانسیل ها ، امکانات و ارزش های بازی ها از طریق لنز زمینه دانشجویی به روشی انتقادی-خلاقانه است.

کشور: دانمارک
دانشگاه:
دانشگاه آرهوس
رتبه: ‎141
دانشگاه آرهوس دومین دانشگاه بزرگ دانمارک است که در شهر آرهوس واقع شده‌است. این دانشگاه در سال ۱۹۲۸تأسیس شد، دومین، قدیمی‌ترین و بزرگترین دانشگاه دانمارک است که تا تاریخ ۱ ژانویه ۲۰۱۳ در مجموع ۴۴۵۰۰ دانشجو در آن ثبت نام کرده‌اند. دانشگاه آرهوس در رتبه‌بندی جزو 200دانشگاه معتبر دنیا و در بین بهترین دانشگاه‌های دنیا قرار دارد.
رشته تحصیلی:
رشته طراحی بازی های ویدئویی
طراحی بازی، هنر استفاده از اصول طراحی و زیبایی شناسی برای طراحی یک بازی برای سرگرمی، اهداف آموزشی و یا ورزش است. البته دانش بازی سازی امروزه در دیگر بخش های تعاملی نیز مورد استفاده قرار می گیرد. طراحان بازی اهداف ، قواعد و چالشهایی را برای تعریف بازی های رومیزی، بازی های نقش آفرینی، ورزشی، بازی های ویدیویی، بازی های جنگی و یا شبیه سازها ایجاد می کنند تا بتوانند تعامل مطلوبی را بین شرکت کنندگان و تماشاگران احتمالی ایجاد کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آرهوس
موضوع دوره: طراحی گیم پلی
تاریخ و زمان کنفرانس: July 27, 2021
طول دوره: 3 هفته
هزینه تور: 2,560 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: July 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 8, 2021
حداقل نمره تافل: 83
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • تسلط به زبان انگلیسی
  • برای ثبت نام در این دوره یا باید در یک لیسانس ثبت نام کنید ، یا باید یک مدرک لیسانس داشته باشید و یا یک آزمون ورودی واجد شرایط را گذرانده باشید
▪️ هزینه اقامت‌‌، بلیط هواپیما و دیگر هزینه‌های جانبی به عهده خود متقاضی می‌باشد.