۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در دانمارک

پذیرش تحصیلی در مقطع کارشناسی در آکادمی بیزینس آرهوس کشوردانمارک برای رشته طراحی مولتی مدیا

اگر شما به زمینه های تکنولوژی اطلاعات و رسانه علاقه مندید و میخواهید که در این زمینه ها فعالیت کنید و شناخته شوید پس تحصیل در رشته ی مولتی مدیای دانشگاه آرهوس بهترین انتخاب شماست.

کشور: دانمارک
دانشگاه:
دانشگاه آرهوس
رتبه: ‎145
دانشگاه آرهوس دانمارک ، یکی از دانشگاه های عمومی کشور دانمارک می باشد که دومین دانشگاه برتر کشور دانمارک است . دانشگاه آرهوس دانمارک در سال ۱۹۲۸ میلادی در شهر آرهوس دانمارک تاسیس شد .
رشته تحصیلی:
رشته چندرسانه ای
رشته دانشگاهی مطالعات مولتی مدیا (چند رسانه ای) تمرکز بر درک فن آوری ها و ابعاد فرهنگی ارتباط منابع رسانه های سنتی با منابع مبتنی بر رسانه های جدید برای پشتیبانی از سیستم اجتماعی دارد. این نوع مطالعات در طی دهه 90 میلادی و پیشرفت ابزارهای چند رسانه ای و همینطور فراگیر شدن دیسک ها (لوح های فشرده) به عنوان رشته ای برای مطالعه مباحث مربوط به آنها، مطرح شد. با گذشت زمان و پیشرفت های بیشتر تکنولوژی، امروزه یکی از مهم ترین مباحث این رشته اینترنت محسوب می شود. اینترنت علاوه بر مفهوم های سنتی رسانه شامل موضوع، تئوری، داستان و رویه و مدهای رایج، دارای فرهنگ خاص خود نیز می باشد. بنابراین افراد فعال در این رشته همواره باید برای جذاب و به روز نگه داشتن محتویات اینترنت از دیدگاه یک رسانه، نیاز های کاربر را نیز باید تامین کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: آرهوس
طول دوره: دو سال
مبلغ دقیق شهریه: 13,396 دلار
ددلاین: شروع: August 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 22, 2021
حداقل نمره تافل: 83
حداقل نمره آیلتس: 6.5