۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در دانمارک

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشکده طراحی و فناوری کپنهاگ دانمارک در رشته ی اقتصاد و فناوری اطلاعات

در زمینه هایی شامل : اقتصاد بین المللی تجارت ، اقتصاد تجاری ، برنامه نویسی ، توسعه سیستم ها ، استراتژی تجارت ، ارتباطات ، قانون مطالعاتی خواهید داشت.

کشور: دانمارک
دانشگاه:
دانشکده طراحی و فناوری کپنهاگ
رتبه: ‎+1000
دانشکده طراحی و فناوری کپنهاگ، که معمولاً به آن KEA گفته می شود، یک مدرسه آموزش عالی در کپنهاگ ، دانمارک است. این آکادمی یک موسسه وابسته به وزارت علوم ، نوآوری و آموزش عالی است. برنامه های درسی ارائه شده در این موسسه عمدتاً در مقاطع کارشناسی ، به خصوص در طراحی ، فناوری و فناوری اطلاعات است. علاوه بر مطالعات تمام وقت ، آکادمی آموزش تکمیلی ، برنامه های نیمه وقت در سطح کارشناسی و دوره های کوتاه مدت را ارائه می دهد. این آکادمی با داشتن 4،717 دانشجوی تمام وقت و 3907 دانشجوی نیمه وقت و حدود 350 کارمند تا سال 2015 ، یکی از بزرگترین آکادمی های تجاری در دانمارک است.
رشته تحصیلی:
شاخه‌ای از علوم اجتماعی است که به تحلیل تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات می‌پردازد. کانون توجه دانش اقتصاد بر این است که عوامل اقتصادی چگونه رفتار و تعامل می‌کنند و اقتصادهای مختلف چگونه کار می‌کنند. در این راستا، یک تقسیم‌بندی اولیه کتاب‌های پایه‌ای اقتصاد، اقتصاد خرد در برابر اقتصاد کلان است. اقتصاد خرد، رفتار عوامل پایه‌ای اقتصاد، شامل عوامل فردی مانند خانوارها و شرکتها یا خریداران و فروشندگان را بررسی می‌کند. در مقابل اقتصاد کلان، کلیت اقتصاد و عوامل مؤثر بر آن شامل بیکاری، تورم، رشد اقتصادی و سیاست پولی و مالی را تحلیل می‌کند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کپنهاگ
طول دوره: 3.5 سال
هزینه ورودی: 110 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 6,023 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,100 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: March 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: October 15, 2021
حداقل نمره تافل: 83
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 210