x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در دانمارک

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشکده طراحی و فناوری کپنهاگ دانمارک در رشته ی جواهرات، فناوری و کسب و کار

شما با درک چگونگی ساخت جواهرات با استفاده از فناوری مدرن  بر نحوه مفهوم سازی ، تولید ، بازاریابی و فروش ملی و بین المللی تمرکز آشنا خواهید شد.

کشور: دانمارک
دانشگاه:
دانشکده طراحی و فناوری کپنهاگ
رتبه: ‎+1000
دانشکده طراحی و فناوری کپنهاگ، که معمولاً به آن KEA گفته می شود، یک مدرسه آموزش عالی در کپنهاگ ، دانمارک است. این آکادمی یک موسسه وابسته به وزارت علوم ، نوآوری و آموزش عالی است. برنامه های درسی ارائه شده در این موسسه عمدتاً در مقاطع کارشناسی ، به خصوص در طراحی ، فناوری و فناوری اطلاعات است. علاوه بر مطالعات تمام وقت ، آکادمی آموزش تکمیلی ، برنامه های نیمه وقت در سطح کارشناسی و دوره های کوتاه مدت را ارائه می دهد. این آکادمی با داشتن 4،717 دانشجوی تمام وقت و 3907 دانشجوی نیمه وقت و حدود 350 کارمند تا سال 2015 ، یکی از بزرگترین آکادمی های تجاری در دانمارک است.
رشته تحصیلی:
کسب‌وکار
کسب و کار یا بیزینس، یک سازمان است که برای فراهم کردن کالا، خدمات یا هر دو به مشتری ایجاد شده‌است. کسب و کار در اقتصاد سرمایه‌داری حکم‌فرماست، بیشتر کسب و کارها که مالک آن‌ها بخش خصوصی است برای این ایجاد شده‌اند که سود ساز باشند و دارایی صاحب‌شان را بیشتر کنند. کسب و کارها می‌توانند ناسودبر باشند یا مالک آن‌ها دولت باشد. از کسب و کاری که چندین فرد در دارایی آن شریک باشند با عنوان شرکت یاد برده می‌شود، هر چند که این واژه تعریف دقیق‌تری نیز دارد. پترس و پلومن، از صاحب نظران این حوزه، بر این باورند که هر نوع خرید و فروش کسب وکار نیست، بلکه کسب وکار هر نوع تبادل تکرار شونده و تجدید پذیر است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کپنهاگ
طول دوره: 3.5 سال
هزینه ورودی: 110 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 6,023 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,100 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: March 15, 2021 - ددلاین ثبت نام: October 15, 2021
حداقل نمره تافل: 83
حداقل نمره آیلتس: 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی: 210
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱