۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در نیوزلند

بورسیه تحصیلی فوق لیسانس و دکترا در دانشگاه کانتربری نیوزلند در رشته علوم زیست محیطی

دانشگاه کانتربری از دانشجویانی که مایل به انجام تحقیقات در مورد محیط زیست هستند و تحصیلات کارشناسی ارشد یا دکترا را در دانشگاه کانتربری بر عهده دارند ، بورسیه مناسبی را در نظر دارد. این بورسیه برای کسانی که اشتیاق مادام العمر برای تقویت روابط بین مردم و محیط زیست را دارند مناسب است.

کشور: نیوزلند
دانشگاه:
دانشگاه کانتربوری
رتبه: ‎227
با ورود به دانشگاه کانتربری در شهر Christchurch حس لذت از حضور در یک مکان آموزشی حرفه ای را تمام و کمال تجربه خواهید کرد . دانشگاه کانتربری یک محیط آموزشی بین المللی با دانشکده های متنوع است که زندگی دانشجویی خاصی را رقم می زند . دانشگاه کانتربری زیبا با سبک آموزشی به روز و امکانات تحقیقاتی با مساحت 76 هکتار در فاصله پنج کیلومتری از مرکز شهر قرار دارد . شهری که از کوه نوردی تا گشت و گذار دریایی جزو تفریحات ساکنین آن است . دانشگاه کانتربری از نظر قدمت دومین دانشگاه نیوزیلند می باشد که درسال 1873 تاسیس شده است و بیش از 17000 دانشجو دارد.
رشته تحصیلی:
رشته علوم زیست محیطی
علم محیط زیست (به انگلیسی: Environmental science) که در جامعه آکادمیک فارسی از آن با نام «علوم محیط زیست» نیز یاد شده است، دانشی میان رشته‌ای و برگرفته از شاخه‌هایی مانند فیزیک، زیست‌شناسی، دانش اطلاعات، بوم‌شناسی، شیمی، جانورشناسی، کانی‌شناسی، اقیانوس‌نگاری، لیمنولوژی، علوم خاک، زمین‌شناسی، علوم جوی و ژئودوزی است. هدف از ایجاد این رشته مطالعه محیط زیست و یافتن راه‌حل‌هایی برای معضلات زیست‌محیطی است. تاریخچه شکل‌گیری علم محیط زیست به عصر روشنگری و اختلاط دو شاخه تاریخ طبیعی و پزشکی برمی‌گردد. به هر روی امروزه دامنه فراگیری این رشته بسیار وسعت یافته و دربرگیرنده تمامی پژوهش‌های کمی، بین‌رشته‌ای و جامع مرتبط با سیستم‌های زیست‌محیطی می‌شود.
مقدار فاند: 20,000 دلار
ددلاین: ترم: تابستان - شروع: July 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 31, 2021
شرایط:
  • متقاضیان باید در برنامه ی تمام وقت شرکت کنند
  • متقاضیان باید در مورد محیط زیست تحقیق انجام دهند ، که ممکن است کاربرد علوم محیط زیست را به وسیع ترین مفهوم برای بررسی مشکلات زیست محیطی یا حفظ محیط زیست در بر بگیرد.