x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه جدید باکینگهام در رشته انیمیشن

یک انیماتور ماهر می تواند توهم زندگی واقعی را ایجاد کند. بازیگری ، بیان و سرگرمی را کشف کنید و یک شخصیت را در یک فضای فیزیکی به زندگی منتقل کنید. به زودی مخاطبان را با شخصیت های خود جذاب خواهید کرد.  استادان شما در این دانشگاه همچنین صاحب نظران و متخصصان صنعت و متخصص در زمینه های خود خواهند بود و شما را به درک عمیق و فعلی صنعت از آنجایی که امروزه در آن قرار دارد دسترسی می دهد. در این دوره به ابزارهای مناسب برای شروع کار خود در انیمیشن دسترسی خواهید داشت. در این دانشگاه از سخت افزار به روز استفاده کرده ایم و از نرم افزار استاندارد صنعت استفاده می کنیم.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه جدید باکینگهام
رتبه: ‎+1000
یک دانشگاه دولتی است که دارای پردیس هایی در High Wycombe ، Buckinghamshire Aylesbury, ، Uxbridge، Greater London و Great Missenden است. معاون دانشگاه استاد نیک بریسبی است. این موسسه از سال 1891 میلادی آغاز به کار کرده است که به عنوان دانشکده علوم و هنر تأسیس شده است و از آن تاریخ تاکنون موسسه فنی Wycombe ، کالج فناوری و هنر عالی Wycombe و کالج آموزش عالی باکینگهامشایر ایجاد شده است. این دانشگاه عضو انجمن صنفی است.
رشته تحصیلی:
انیمیشن
انیمیشن شاخه‌ای از سینماست که تمامی عناصر سینما چون کارگردان، تصویربرداری، تدوین، صدا، موسیقی و ... در آن موجود می‌باشد و علاوه بر پارامترهای یاد شده از عوامل دیگری بهره می‌برد که آن را از سینمای زنده متمایز می‌سازد،‌عواملی چون تخیل، اغراق، ایجاز و... . این شاخه از سینما با قابلیت‌های فنی و ساختاری که در خود نهفته دارد، در دنیای امروز، مرزهای سینمای زنده را درنوردیده است و کمتر فیلمی را می‌توان سراغ گرفت که به نحوی از قابلیت‌های انیمیشن بهره نبرده باشد،‌آشنایی با طراحی،‌کامپیوتر و وجود ذهنی خلاق در سوژه‌های تخیلی و فانتزی از لازمه‌های هنری برای هنرجویان علاقمند برای تحصیل در این رشته می‌باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: های ویکام
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 15,247 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱