۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه جدید باکینگهام شایر در رشته تصویرسازی

ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

دوره تصویرگری تمرکز خود را برای کار در صنایع خلاق و همچنین تجسم مضامین شخصی دارد. در سال اول شما تحصیل خود در طیف گسترده ای از طراحی گرافیک و تصویر سازی شروع می کنید ، انجام دادن نمونه گیری از همه زمینه های تمرین گرافیکی و تصویر سازی ، با استفاده از فضای استودیوی خود به عنوان پایگاه خلاق خود  تمام مهارتهای مورد نیاز برای یک حرفه به عنوان تصویرگر این دوره فرصتهای بسیاری را برای کشف جهان متنوع تصویر سازی به شما می دهد. زمینه انتخاب شده شما در ایجاد تصویر ، چه هنری وکتور ، تصویربرداری یا داستان پردازی باشد. شما روی طیف متنوعی از پروژه های خلاقانه نوشته شده توسط تیم دوره ، و همچنین مسابقات خارجی و / یا خلاصه های صنعت کار خواهید کرد.  شما این فرصت را خواهید داشت که خلاصه های خود را بنویسید و شروع به تحقق ایده های خود کنید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه جدید باکینگهام
رتبه: ‎+1000
یک دانشگاه دولتی است که دارای پردیس هایی در High Wycombe ، Buckinghamshire Aylesbury, ، Uxbridge، Greater London و Great Missenden است. معاون دانشگاه استاد نیک بریسبی است. این موسسه از سال 1891 میلادی آغاز به کار کرده است که به عنوان دانشکده علوم و هنر تأسیس شده است و از آن تاریخ تاکنون موسسه فنی Wycombe ، کالج فناوری و هنر عالی Wycombe و کالج آموزش عالی باکینگهامشایر ایجاد شده است. این دانشگاه عضو انجمن صنفی است.
رشته تحصیلی:
ایجاد ارتباط از سال های نخستین پیدایش بشر جزء اولویت های او بوده است. این ارتباط امروزه بسیار پیشرفت کرده و به شکل های مختلف وجود دارد. یکی از این روش ها ایجاد ارتباط از طریق تصاویر می باشد. شما وقتی در خیابان حرکت می کنید تابلوهای زیادی از جمله تابلوهای راهنمایی و رانندگی، تابلوی رستوران ها، سوپرمارکت ها و... می بینید که با یک تصویر پیام خود را به شما منتقل می کنند. شاید بتوان گفت در بسیاری موارد یک تصویر می تواند بهتر و سریعتر از هر راه دیگری، پیام مورد نظر را به همه اقشار جامعه انتقال دهد. رشته ارتباط تصویری با کمک ابزار و امکانات مختلف، پیام را از طریق تصویر به مخاطب انتقال می دهد. به بیان ديگر كليه طرح هايي كه به وسيله چاپ قابل انتشار هستند، طرح گرافيكي مي باشند، يعني يك طرح گرافيكي آمادگي انتشار وسيع به منظور انتقال پيام خويش را دارد. رشته ارتباط تصویری به منظور آموزش در این حوزه در دانشگاه ها شکل گرفت و در دنیا نیز به آن اهمیت خاصی داده می شود. در واقع هدف رشته ارتباط تصویری آموزش هنر گرافیک به دانشجویان و ارتقاي توانايي هاي آنها در امور تبليغات فرهنگي يا تجاري می باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: های ویکام
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 15,247 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6