x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه جدید باکینگهام در رشته مدیریت تجاری ورزشی

مدیریت تجارت ورزشی شما را برای آینده شغلی خود آماده می کند و درهای زیادی در نقش مدیریت تجاری و عملیاتی در سراسر انگلستان برای شما باز می شود. می توانید ویژگی های رهبری خوبی را توسعه دهید و تمایل به درک چالش های منحصر به فرد این صنعت پر انرژی و سریع داشته باشید. این که آیا شما قصد دارید کار خود را شروع کنید باید با تعدادی مهارت کاملاً مجهز باشید. شما می توانید یک پایه محکم در مطالعات تجاری ایجاد کنید ، با تمرکز در زمینه هایی مانند بازاریابی ، مالی ، رسانه های دیجیتال و عملیات. شما طیف متنوعی از مهارتهای خاص صنعت و درک مدیریت کسب و کار ورزشی را به دست خواهید آورد. در حالی که در این دوره هستید ، مهارتهای کارآفرینی خود را بهبود بخشیده و در تصمیم گیریهای مهم اعتماد به نفس خواهید داشت.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه جدید باکینگهام
رتبه: ‎+1000
یک دانشگاه دولتی است که دارای پردیس هایی در High Wycombe ، Buckinghamshire Aylesbury, ، Uxbridge، Greater London و Great Missenden است. معاون دانشگاه استاد نیک بریسبی است. این موسسه از سال 1891 میلادی آغاز به کار کرده است که به عنوان دانشکده علوم و هنر تأسیس شده است و از آن تاریخ تاکنون موسسه فنی Wycombe ، کالج فناوری و هنر عالی Wycombe و کالج آموزش عالی باکینگهامشایر ایجاد شده است. این دانشگاه عضو انجمن صنفی است.
رشته تحصیلی:
رشته مدیریت تجارت ورزشی ، حرفه ای را توسعه می دهد که دارای دانش و مهارت های مهم مدیریت کسب و کار ورزشی ، تعهد به استفاده از ورزش برای بهبود زندگی در جامعه ، توانایی های پیشرفته رهبری و استانداردهای اخلاقی غیر سازنده هستند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: های ویکام
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 15,247 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,000 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2020 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱