x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کیل انگلستان در رشته تصویربرداری پزشکی (رادیوگرافی)

اخیراً اعلام شده است که دانشجویان رادیوگرافی از یک هزینه پشتیبانی اضافی به مبلغ حداقل 6522 دلار آمریکا در سال برای کمک به هزینه‌های زندگی بهره‌مند می‌شوند. همچنین کمک‌های مالی اضافی تا 1305 دلار آمریکا در دسترس دانشجویان واجد شرایط، از جمله کسانی که در مناطق خاصی از کشور زندگی می‌کنند و در رشته های تخصصی تحصیل می‌کنند، وجود دارد.

رشته تحصیلی :
تصویربرداری پزشکی یا رادیوگرافی یک رشته دانشگاهی است که بر آموزش تکنیک‌های مورد استفاده در گرفتن تصاویری از بدن انسان برای اهداف پزشکی و کلینیکی تمرکز دارد. تصویربرداری پزشکی، مجموعه‌ای از چند شاخهٔ علوم مانند فیزیک پزشکی، مهندسی پزشکی، زیست‌شناسی، و اپتیک است.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : نیوکاسل-آندر-لایم
هزینه ورودی : 33 دلار
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : دیپلم
حداقل نمره آیلتس : 7
حداقل معدل : 16
مبلغ دقیق شهریه : 20,096 دلار
هزینه خانه : 7,776 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی : 1,214 دلار
کشور : انگلیس
دانشگاه :
دانشگاه کیل
رتبه: ‎601-650
دانشگاه کیل واقع در نزدیکی شهر نیوکاسل-آندر-لایم یک انتخاب محبوب در بین دانشجویان است. این دانشگاه طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها از سطح پایه تا مطالعات تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی را به دانشجویان ارائه می‌دهد. این دانشگاه دارای امکانات ویژه، از یک کتابخانه 24/7 برای دسترسی دانشجویان به منابع مختلف، انواع فروشگاه‌های مواد غذایی‌، سالن بدنسازی و زمین‌های ورزشی برخوردار است. این دانشگاه همچنین وام‌های طولانی مدت لپ تاپ به دانشجویان ارائه می‌دهد، میزبان یک بازار کشاورز هفتگی است و دارای چندین مغازه، یک فروشگاه اتحادیه دانشجویی و اداره پست، یک بانک، داروخانه و یک کتاب فروشی است.
شرایط :
  • مدارک تحصیلی، انگیزه‌نامه
  • یک توصیه‌نامه تحصیلی
ددلاین : ددلاین ثبت نام: January 15, 2021

پیشنهادات مشابه