۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه کیل انگلستان در رشته تصویربرداری پزشکی (رادیوگرافی)

این پیشنهاد در حالت تعلیق بوده و غیرفعال است. اطلاعات موجود ممکن است به روز نباشد.

اخیراً اعلام شده است که دانشجویان رادیوگرافی از یک هزینه پشتیبانی اضافی به مبلغ حداقل 6522 دلار آمریکا در سال برای کمک به هزینه‌های زندگی بهره‌مند می‌شوند. همچنین کمک‌های مالی اضافی تا 1305 دلار آمریکا در دسترس دانشجویان واجد شرایط، از جمله کسانی که در مناطق خاصی از کشور زندگی می‌کنند و در رشته های تخصصی تحصیل می‌کنند، وجود دارد.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه کیل
رتبه: ‎601-650
دانشگاه کیل واقع در نزدیکی شهر نیوکاسل-آندر-لایم یک انتخاب محبوب در بین دانشجویان است. این دانشگاه طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها از سطح پایه تا مطالعات تحقیقاتی تحصیلات تکمیلی را به دانشجویان ارائه می‌دهد. این دانشگاه دارای امکانات ویژه، از یک کتابخانه 24/7 برای دسترسی دانشجویان به منابع مختلف، انواع فروشگاه‌های مواد غذایی‌، سالن بدنسازی و زمین‌های ورزشی برخوردار است. این دانشگاه همچنین وام‌های طولانی مدت لپ تاپ به دانشجویان ارائه می‌دهد، میزبان یک بازار کشاورز هفتگی است و دارای چندین مغازه، یک فروشگاه اتحادیه دانشجویی و اداره پست، یک بانک، داروخانه و یک کتاب فروشی است.
رشته تحصیلی:
رشته تصویربرداری پزشکی
تصویربرداری پزشکی یا رادیوگرافی یک رشته دانشگاهی است که بر آموزش تکنیک‌های مورد استفاده در گرفتن تصاویری از بدن انسان برای اهداف پزشکی و کلینیکی تمرکز دارد. تصویربرداری پزشکی، مجموعه‌ای از چند شاخهٔ علوم مانند فیزیک پزشکی، مهندسی پزشکی، زیست‌شناسی، و اپتیک است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: نیوکاسل-آندر-لایم
هزینه ورودی: 33 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 20,096 دلار
هزینه خانه: 7,776 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,214 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: January 15, 2022
حداقل نمره آیلتس: 7
حداقل معدل: 16
شرایط:
  • مدارک تحصیلی، انگیزه‌نامه
  • یک توصیه‌نامه تحصیلی