x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
ددلاین این پیشنهاد فرا رسیده و قابل ارجاع نیست.

این دوره دو روزه شما را با مسائل کلیدی در زمینه تجارت صنعت مد آشنا می کند و اطلاعاتی در مورد نحوه کار در این صنعت را در اختیار شما قرار می دهد.
در این دوره شما با افراد کلیدی در این زمینه آشنا میشوید.
شما همچنین میتوانید نحوه توسعه روندها ، گزینه های تولید ، بازاریابی و خرده فروشی را بررسی کنید ، همه اینها با مطالعات جزئی و نمونه هایی در صنعت مد و خرده فروشی به بهترین نحو آموزش داده میشود.
در این دوره شما در پروژه های گروهی شرکت می کنید و در صورت امکان از نمایشگاه ها / موزه ها بازدید خواهید کرد.
این برنامه مختص افراد مبتدی و 18 سال به بالا می باشد.

رشته تحصیلی :
بازاریابی مد شاخه ای از صنعت بازاریابی است که با تبلیغات پوشاک و لوازم تزئینی در بازار هدف سروکار دارد. به عبارت ساده تر، بازاریابی جایی است که مد و تجارت را به هم مرتبط می کند هستند. بازاریابی یکی از مهمترین جنبه های مد است که بدون آن ، محصولات نهایی به سختی به فروش خواهند رفت! هدف اساسی بازاریابی ارتقاء و افزایش آگاهی است. این جایی است که تمام کار سختی که توسط تیم های طراحی و تولید صورت گرفته است ابتدا از طریق ابزار تبلیغاتی، محتوا یا رسانه های اجتماعی در تماس با مصرف کنندگان قرار می گیرد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : لندن
هزینه تور : 290 دلار
کشور : انگلیس
دانشگاه :
دانشگاه هنر لندن انگلیس
رتبه: ‎+1000
دانشگاه هنر لندن، دانشگاهی حرفه ای در هنر، طراحی، مد و هنرهای نمایشی است و دارای رتبه دوم جهانی در دانشگاه های هنر در دنیاست. این دانشگاه در سال 2004 تاسیس و بیش از 27 هزار دانشجو دارد. دانشجویان این دانشگاه با ورود به بازار کار به صنایع هنری جهانی خلاقیت می بخشند.
طول دوره : 2روز
ددلاین : ترم: پاییز - شروع: August 6, 2020 - ددلاین ثبت نام: July 6, 2020
شرایط سن : حداقل 18 سال
▪️ هزینه اقامت‌‌، بلیط هواپیما و دیگر هزینه‌های جانبی به عهده خود متقاضی می‌باشد.

پیشنهادات مشابه