x
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
پیشنهاد تور

دوره آموزشی در زمینه دنیای مد

این دوره دو روزه شما را با مناطق کلیدی در زمینه تجارت صنعت مد آشنا می کند و اطلاعاتی در مورد نحوه کار در این صنعت را در اختیار شما قرار می دهد.
در این دوره شما با افراد کلیدی در این زمینه آشنا میشوید.
شما همچنین میتوانید نحوه توسعه روندها ، گزینه های تولید ، بازاریابی و خرده فروشی را بررسی کنید ، همه اینها با مطالعات جزئی و نمونه هایی در صنعت مد و خرده فروشی به بهترین نحو آموزش داده میشود.
در این دوره شما در پروژه های گروهی شرکت می کنید و در صورت امکان از نمایشگاه ها / موزه ها بازدید خواهید کرد.
این برنامه مختص افراد مبتدی و 18 سال به بالا می باشد.

رشته تحصیلی :
طراحی مد و بازاریابی
بازاریابی مد شاخه ای از صنعت بازاریابی است که با تبلیغات پوشاک و لوازم تزئینی در بازار هدف سروکار دارد. به عبارت ساده تر، بازاریابی جایی است که مد و تجارت را به هم مرتبط می کند هستند. بازاریابی یکی از مهمترین جنبه های مد است که بدون آن ، محصولات نهایی به سختی به فروش خواهند رفت! هدف اساسی بازاریابی ارتقاء و افزایش آگاهی است. این جایی است که تمام کار سختی که توسط تیم های طراحی و تولید صورت گرفته است ابتدا از طریق ابزار تبلیغاتی، محتوا یا رسانه های اجتماعی در تماس با مصرف کنندگان قرار می گیرد.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : لندن
هزینه تور : 290 دلار
کشور : انگلیس
نام دانشگاه :
دانشگاه هنر لندن انگلیس
دانشگاه هنر لندن، دانشگاهی حرفه ای در هنر، طراحی، مد و هنرهای نمایشی است و دارای رتبه دوم جهانی در دانشگاه های هنر در دنیاست. این دانشگاه در سال 2004 تاسیس و بیش از 27 هزار دانشجو دارد. دانشجویان این دانشگاه با ورود به بازار کار به صنایع هنری جهانی خلاقیت می بخشند.
طول دوره : 2روز
ددلاین : ددلاین ثبت نام: March 7, 2020
▪️ هزینه اقامت‌‌، بلیط هواپیما و دیگر هزینه‌های جانبی به عهده خود متقاضی می‌باشد.

پیشنهادات مشابه