۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی دکتری در دانشگاه کینگستون در رشته مهندسی عمران

دانشگاه کینگستون برای متقاضیان موفق بین المللی بورسیه های بین المللی به ارزش 2000 پوند را برای سال اول تحصیل اعطا می کند. بورسیه های بین المللی این دانشگاه بورسیه های جزئی است. این بدان معنی است که شما باید اطمینان حاصل کنید که مبلغ برجسته هزینه ها و هزینه های زندگی را خودتان می توانید تأمین کنید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه کینگستون
رتبه: ‎591-600
دانشگاه کینگستون (Kingston University) رتبه‌ی اول را بین دانشگاه های بریتانیا در رشد دادن شرکت­های نوپا (استارت آپ) دارد و در این زمینه، به مدت هفت سال متوالی جزو دو دانشگاه برتر بوده‌ است. در سال تحصیلی ۲۰۱۵-۲۰۱۴ بیش از ۳۷۱ شرکت نوپا از این ‌دانشگاه شروع به کار کردند که در مجموع حجم معاملاتی در حدود ۳۰ میلیون پوند داشتند. بخش سرمایه‌گذاری کینگستون بیش از یک دهه قبل شروع به کار کرد تا به کارآفرین‌های آینده (دانشجویان فعلی) در هر رشته و موضوعی مشاوره دهد و با تاسیس شرکتی نوپا، از لحاظ مالی آن­هارا را حمایت کند. این دانشگاه برای دانشجویانی که قصد تحصیل در انگلستان را دارند و علاقمند به کار کردن در شرکت های استارت آپ هستند می تواند گزینه خوبی باشد.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی عمران
مهندسی عمران یک رشته مهندسی حرفه ای است که به طراحی ، ساخت و نگهداری از محیط فیزیکی و طبیعی ساخته شده از جمله جاده ها، پل ها، کانال ها، سدها، فرودگاه ها، سیستم های فاضلاب، خطوط لوله، اجزای سازه ساختمان ها می پردازد. مهندسی عمران به طور سنتی به تعدادی از رشته های فرعی تقسیم می شود. این رشته پس از مهندسی نظامی، قدیمی ترین رشته مهندسی محسوب می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لندن
مقدار فاند: 2,555 دلار
ددلاین: ددلاین ثبت نام: November 5, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • جدیدترین کارنامه ی تحصیلی
  • بیانیه شخصی (حداکثر 500 کلمه)
  • تسلط به زبان انگلیسی