۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه تیساید انگلستان در رشته مهندسی شیمی

مهندسان شیمی علوم را از آزمایشگاه و وارد دنیای واقعی می کنند. آنها مواد اولیه را با تغییر خواص خود یا تغییر چگونگی تعامل خواص آنها با یکدیگر به محصولات مفید تبدیل می کنند. با عضویت در رشته مهندسی شیمی دانشگاه Teesside به عنوان مهندس منشور با یکی از بالاترین پتانسیلهای درآمدی در بین حرفه های مهندسی در مسیری برای ثبت نام کامل خواهید گشت. شمال شرقی یک مرکز مهم برای صنایع فرآیندی است و این برنامه درجه ای با فراهم آوردن عناصر عملی قابل توجهی و فرصتی برای تعامل با صنعت ، از موقعیت مکانی دانشگاه استفاده می کند. مهندسان شیمی می توانند در کار بسیار متنوعی قرار بگیرند ، استخراج نفت و گاز  و طراحی و ساخت نیروگاههای هسته ای جزو این کار هاست.

 

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه تیساید
رتبه: ‎801-1000
دانشگاه Teesside یک دانشگاه عمومی است که پردیس اصلی آن در میدلزبورو ، شمال یورکشایر در شمال شرقی انگلیس است. در حال حاضر 18576 دانشجو دارد درحال‌حاضر شاخص رضایت دانشجویان دانشگاه تیساید که میانگین بخش‌های تدریس، بازخورد و پشتیبانی تحصیلی را در برمی‌گیرد، در میان بیست و پنج دانشگاه برتر و از منظر تجربیات دانشجویان در میان پنجاه دانشگاه برتر جدول قرار دارد. این دانشگاه همچنین در بخش رضایتمندی دانشجویان بین‌المللی که منحصر به دانشجویان خارجی است، در میان سه دانشگاه برتر بریتانیا قرار دارد. اساتید راهنمای این دانشگاه در میان دانشگاه‌های دنیا مقام نخست را به دست آورده‌اند.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی شیمی
شاخه ای از مهندسی که از اصول شیمی، فیزیک، ریاضیات، زیست شناسی و اقتصاد برای فراگیری نحوه موثر تولید، طراحی، حمل و نقل و تبدیل انرژی و مواد استفاده می کند. بازار کار مهندسان شیمی می تواند از کاربرد فناوری نانو و مواد نانو در آزمایشگاه گرفته تا فرآیندهای صنعتی در مقیاس بزرگ که مواد شیمیایی، مواد اولیه، سلولهای زنده، میکروارگانیسم ها و انرژی را به محصولات مفید تبدیل می کنند، باشد.
زبان دوره: انگلیسی
طول دوره: 4 سال
هزینه ورودی: 600 دلار
مبلغ دقیق شهریه: 15,815 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,200 دلار
ددلاین: شروع: October 28, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 30, 2021
حداقل نمره آیلتس: 5.5