۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه هال انگلستان در درشته فلسفه سیاست و اقتصاد


این دانشگاه شما را فقط برای جذب اطلاعات بلکه برای درگیر کردن ، بحث کردن ، تأثیرگذاری و هدایت کردن آموزش خواهندداد. هدف این است که از طریق آموزش های گروه های کوچک و نظارت فردی به نمونه کارهایی از مهارت ها و دانش مربوط به زندگی عمومی بپردازید.

شما از این گزینه بهره مند خواهید شد که سه ماه را در یک مکان کاملاً یکپارچه در وست مینستر یا تحصیل در خارج از کشور با یکی از موسسات شریک زندگی خود سپری کنید.

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه هال
رتبه: ‎+1000
دانشگاه هال (به انگلیسی: University of Hull) واقع در شهر کینگستن هال انگلیس، دانشگاهی عمومی است که در سال ۱۹۲۷ میلادی تأسیس شده‌است. پردیس اصلی دانشگاه در شهر هال، و پردیس شماره ۲ در شهر اسکاربرو، یورک‌شر شمالی قرار دارد. این دانشگاه دارای بیش از ۲۲ هزار دانشجو و حدود ۱۰۰۰ عضو هیئت علمی است. این دانشگاه به‌خصوص در زمینه‌های سیاست، روزنامه‌نگاری و درام، فارغ‌التحصیلان برجسته‌ای را معرفی کرده‌است.
رشته تحصیلی:
علوم انسانی و علوم اجتماعی
دانشجویان در این رشته می آموزد که چگونه به تحقیق، کاوش و گزارش در مورد موضوعات مختلف مربوط به توسعه انسانی بپردازند. برنامه های علوم انسانی، تمایل ذاتی دانش آموز را برای کمک به دیگران در مدیریت اظطراری، مهارتهای سازمانی و معیارهای ارزیابی برای انجام مؤثر این کار، ترکیب می کنند. این برنامه گزینه ی مناسبی برای افرادی است که می خواهند مشاور ، مدرس مدرسه، مددکار اجتماعی یا درمانگر شوند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: کینگستن هال
ددلاین ویزا: شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: August 29, 2021
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120