x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه ترینتی سن دیوید ولز در رشته معماری

معماران در طراحی ساختمانها و اماکن متخصص هستند و زمینه را برای زندگی انسانها ایجاد می کنند. مهارت اصلی آنها طراحی است - توانایی تصور فضاها و اشیاء سه بعدی و استفاده از دانش مواد ، ساختار و مفهوم تبدیل انرژی به واقعیت که با مهندسین ، پیمانکاران و بسیاری دیگر از متخصصان کار می کند. این دوره توسط هیئت ثبت نام معماران (ARB) تجویز شده و دانشگاه به دنبال شناخت این دوره توسط انستیتوی رویال معماران انگلیس (RIBA) است.

 

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه ترینتی سن دیوید ولز
رتبه: ‎932
این دانشگاه در جنوب غرب ولز واقع شده است و این دانشگاه یک دانشکده در لندن دارد که رشته های مدیریت بازرگانی ، مدیریت و فناوری اطلاعات ارائه می دهد .در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰۰ دانشجو بین المللی در این دانشگاه ثبت نام کرده اند دانشگاه دارای ۳۰۰ اتاق فردی و گروهی با تمامی امکانات رفاهی می باشد وهمچنین اقامت دانشجویان سال اول برای ۱ سال از سوی دانشگاه تضمین می شود. تیم مشاورین دانشگاه دانشجویان را در زمینه اقامت یاری خواهند کرد .این دانشگاه ۳ دانشکده در جنوب غرب ولز دارد.شهر ولز دارای جاذبه های گردشکری قبیل معادن طلا، باغ ملی گیاه شناسی و موزه های باستان شناسی تاریخی دارد.
رشته تحصیلی:
ترکیبی از هنر، علوم، ریاضیات و دانش کسب و کار که برای برنامه ریزی، طراحی و ساخت و ساز ساختمان ها مورد نیاز است. معماری علاوه بر تاثیرگذاری مستقیم در استحکام و زیبایی هر سازه، یکی از راه های اصلی شناخت تاریخ، فرهنگ، تمدن و پیشینه ملت ها محسوب می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: سوانسی
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 14,500 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,200 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 15, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱