x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ترینتی سن دیوید ولز انگلستان در رشته تبلیغات

در این رشته شیوه های فکر کردن  به طور فزاینده ای هنگام برقراری ارتباط پیام های اصلی برای مارک ها ، محصولات ، خدمات و دلایل به چالش کشیده می شود. اصالت ، از طریق محتوا ، اتصال ، نفوذ و استراتژی ، برای حل مشکلات ارتباطی آینده مهم است. ایده خنثی رسانه ای و نوآوری بین رشته ای در مسیر تبلیغات MA مهم است. اینها با تفکر استراتژیک تند و تیز ، که از طریق تحقیقات کاملی حاصل شده ، آگاه و پشتیبانی می شوند. این دوره به شما الهام می بخشد و از شما در گرفتن یک رویکرد جسورانه ، بی طرفانه رسانه ای در ایجاد پیام های قانع کننده ، که از طریق استفاده از مهارت های کارآیی تصفیه شده تحقق می یابد ،  پشتیبانی خواهد کرد. این مدرک تحصیلات تکمیلی تخصص شما را در خط مقدم کار معاصر صنعت ارتباطات قرار می دهد.

 

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه ترینتی سن دیوید ولز
رتبه: ‎932
این دانشگاه در جنوب غرب ولز واقع شده است و این دانشگاه یک دانشکده در لندن دارد که رشته های مدیریت بازرگانی ، مدیریت و فناوری اطلاعات ارائه می دهد .در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰۰ دانشجو بین المللی در این دانشگاه ثبت نام کرده اند دانشگاه دارای ۳۰۰ اتاق فردی و گروهی با تمامی امکانات رفاهی می باشد وهمچنین اقامت دانشجویان سال اول برای ۱ سال از سوی دانشگاه تضمین می شود. تیم مشاورین دانشگاه دانشجویان را در زمینه اقامت یاری خواهند کرد .این دانشگاه ۳ دانشکده در جنوب غرب ولز دارد.شهر ولز دارای جاذبه های گردشکری قبیل معادن طلا، باغ ملی گیاه شناسی و موزه های باستان شناسی تاریخی دارد.
رشته تحصیلی:
تبلیغات
رشته تبلیغات یکی از بحث‌های ارزشمند و ارزش آفرین در مدیریت بازاریابی محسوب می‌شود. حتی به علت گسترده شدن مفاهیم آن، عملاً به عنوان یک رشته مستقل (و نه بخش کوچکی از بازاریابی) در دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی جهان تدریس می‌شود. تخصص در مدیریت تبلیغات به این علت که می‌تواند به صورت مستقیم بر فروش و درآمد و سود شرکت‌ها تاثیر بگذارد، همواره تخصصی ارزشمند بوده و زمینه‌های شغلی گسترده و متنوعی را برای علاقه‌مندان به این حوزه ایجاد کرده است. مخاطب صنعت تبلیغات، عموم مردم هستند. طبقات مختلف اجتماعی، گروه‌های مختلف فرهنگی و اقتصادی، بخش‌های مختلف هرم جمعیت، نیازها و دغدغه‌ها و اولویت‌های متفاوتی دارند. تبلیغات، از یک سو می‌کوشد با شناخت بهتر جامعه، اثربخشی خود را افزایش دهد و از سوی دیگر، با انتخاب راهکارهای تبلیغاتی، عملاً بر جامعه تاثیر می‌گذارد و سلیقه‌ی جامعه را شکل می‌دهد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: سوانسی
طول دوره: 18 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 16,370 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,200 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: September 23, 2020 - ددلاین ثبت نام: December 1, 2020
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱