x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در انگلیس

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه ترینتی سن دیوید ولز انگلستان در رشته تصویرسازی

تصویرسازی همچنان به عنوان یک رشته در حال پیشرفت و تکامل است و مرزهای درک متعارف را تحت فشار قرار می دهد.این دوره کارشناسی ارشد پاسخگو به بازار همیشه در حال نوسان ، رو به رشد و در حال تحول برای مطالب تصویری است و هدف از آن ایجاد دانش موجود شما ، پالایش جهت تمرین شما برای حرکت در جهت ها و مسیری جدید است که آگاهانه ، انتقادی و تخیلی است.این کارشناسی ارشد با استفاده از روش های سنتی و دیجیتالی برای تقویت تمرین خود از طریق نمایشگاه ، انتشار یا فرم های جدید بین رشته ای جدید و هیجان انگیز ، درک شما را از تصویر سازی معاصر و علائق متخصصان خاص شما بهبود می بخشد..

 

کشور: انگلستان
دانشگاه:
دانشگاه ترینتی سن دیوید ولز
رتبه: ‎932
این دانشگاه در جنوب غرب ولز واقع شده است و این دانشگاه یک دانشکده در لندن دارد که رشته های مدیریت بازرگانی ، مدیریت و فناوری اطلاعات ارائه می دهد .در حال حاضر بیش از ۲۵۰۰۰ دانشجو بین المللی در این دانشگاه ثبت نام کرده اند دانشگاه دارای ۳۰۰ اتاق فردی و گروهی با تمامی امکانات رفاهی می باشد وهمچنین اقامت دانشجویان سال اول برای ۱ سال از سوی دانشگاه تضمین می شود. تیم مشاورین دانشگاه دانشجویان را در زمینه اقامت یاری خواهند کرد .این دانشگاه ۳ دانشکده در جنوب غرب ولز دارد.شهر ولز دارای جاذبه های گردشکری قبیل معادن طلا، باغ ملی گیاه شناسی و موزه های باستان شناسی تاریخی دارد.
رشته تحصیلی:
ایجاد ارتباط از سال های نخستین پیدایش بشر جزء اولویت های او بوده است. این ارتباط امروزه بسیار پیشرفت کرده و به شکل های مختلف وجود دارد. یکی از این روش ها ایجاد ارتباط از طریق تصاویر می باشد. شما وقتی در خیابان حرکت می کنید تابلوهای زیادی از جمله تابلوهای راهنمایی و رانندگی، تابلوی رستوران ها، سوپرمارکت ها و... می بینید که با یک تصویر پیام خود را به شما منتقل می کنند. شاید بتوان گفت در بسیاری موارد یک تصویر می تواند بهتر و سریعتر از هر راه دیگری، پیام مورد نظر را به همه اقشار جامعه انتقال دهد. رشته ارتباط تصویری با کمک ابزار و امکانات مختلف، پیام را از طریق تصویر به مخاطب انتقال می دهد. به بیان ديگر كليه طرح هايي كه به وسيله چاپ قابل انتشار هستند، طرح گرافيكي مي باشند، يعني يك طرح گرافيكي آمادگي انتشار وسيع به منظور انتقال پيام خويش را دارد. رشته ارتباط تصویری به منظور آموزش در این حوزه در دانشگاه ها شکل گرفت و در دنیا نیز به آن اهمیت خاصی داده می شود. در واقع هدف رشته ارتباط تصویری آموزش هنر گرافیک به دانشجویان و ارتقاي توانايي هاي آنها در امور تبليغات فرهنگي يا تجاري می باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: سوانسی
طول دوره: 18 ماه
مبلغ دقیق شهریه: 16,350 دلار
هزینه‌های ماهیانه زندگی: 1,200 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: December 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: September 23, 2021
حداقل نمره تافل: 90
حداقل نمره آیلتس: 6.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱