۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در آکادمی هنر استونی در رشته انیمیشن

هدف اصلی از این دوره تحصیلی، این است که فیلمسازان انیمیشن موفق در سطح بین الملل با دانش نظری و مهارت های عملی را آموزش دهد؛ از این طریق آکادمی هنر استونی در توسعه جهانی انیمیشن تحت عنوان حالتی از هنر سهیم بوده و به تثبیت اعتبار استونی به عنوان کشوری با موسسه آموزش عالی انیمیشن با چشم انداز فرهنگی بین المللی قوی، کمک می کند. انیمیشن از انواع هنری است که به سرعت در حال پیشرفت است و با استفاده گسترده از اینترنت و رسانه های دیجیتال به طور روز افزونی پیشرفت می کند. 

کشور: استونی
دانشگاه:
آکادمی هنر استونی
رتبه: ‎+1000
آکادمی هنر استونی، تنها دانشگاه دولتی در این کشور است که تحصیلات عالی در زمینه های هنر، طراحی، معماری، رسانه، تاریخ هنر و حفاظت و مرمت میراث فرهنگی، ارائه می کند. این دانشگاه که در شهر تالین قرار دارد، در سال 1914 توسط جامعه هنر استونی تاسیس گردید و در حیطه ترویج خلاقیت و پژوهش، توانایی دستیابی به تحصیلات عالی بر پایه آموزش یکپارچه و طبق استاندارد های آموزشی زمینه های علمی مذکور، فعالیت می کند.
رشته تحصیلی:
رشته انیمیشن
انیمیشن شاخه‌ای از سینماست که تمامی عناصر سینما چون کارگردان، تصویربرداری، تدوین، صدا، موسیقی و ... در آن موجود می‌باشد و علاوه بر پارامترهای یاد شده از عوامل دیگری بهره می‌برد که آن را از سینمای زنده متمایز می‌سازد،‌عواملی چون تخیل، اغراق، ایجاز و... . این شاخه از سینما با قابلیت‌های فنی و ساختاری که در خود نهفته دارد، در دنیای امروز، مرزهای سینمای زنده را درنوردیده است و کمتر فیلمی را می‌توان سراغ گرفت که به نحوی از قابلیت‌های انیمیشن بهره نبرده باشد،‌آشنایی با طراحی،‌کامپیوتر و وجود ذهنی خلاق در سوژه‌های تخیلی و فانتزی از لازمه‌های هنری برای هنرجویان علاقمند برای تحصیل در این رشته می‌باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تارتو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 2,606 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 29, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 5.5