x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در آکادمی هنر استونی در رشته هنر معاصر

آنچه این دوره تحصیلی را جذاب می کند، تمرینات تجربی و انعطاف پذیر آن است که طیف وسیعی از دوره ها و اساتید دانشگاهی که هر کدام از آنها از نویسندگان برجسته هنر معاصر استونی هستند و بر روی هر دانشجو متمرکز هستند و این دوره تحصیلی متمرکز بر تمرینات در استدیو بوده از دوره های کارگاه محور، که در آن به معرفی روش های خلاقانه، ابزار تفکر و پلتفرم های پژوهشی پرداخته می شود، حمایت می کند.

کشور: استونی
دانشگاه:
آکادمی هنر استونی
رتبه: ‎+1000
آکادمی هنر استونی، تنها دانشگاه دولتی در این کشور است که تحصیلات عالی در زمینه های هنر، طراحی، معماری، رسانه، تاریخ هنر و حفاظت و مرمت میراث فرهنگی، ارائه می کند. این دانشگاه که در شهر تالین قرار دارد، در سال 1914 توسط جامعه هنر استونی تاسیس گردید و در حیطه ترویج خلاقیت و پژوهش، توانایی دستیابی به تحصیلات عالی بر پایه آموزش یکپارچه و طبق استاندارد های آموزشی زمینه های علمی مذکور، فعالیت می کند.
رشته تحصیلی:
هنر معاصر
هنر معاصر، یک هنر امروزی می باشد که در قرن 21ام به وجود آمده است. هنرمندان این نوع از هنر، تحت نفوذ جهانی، تنوع فرهنگی، پیشرفت های فناوری، کار می کنند و هنر آنها ترکیب پویایی از مواد، روش ها، مفاهیم، موضوعات بوده که مرز های هنری را کاملاً به چالش می کشد. چیزی که هنر معاصر را متمایز می کند عدم وجود فرم خاص، اصول سازمان دهنده، ایدئولوژی ها و یا "ایسم" است و هنر معاصر بخشی از چارچوب های متنوعی از گفتگوی فرهنگ ها، اعم از هویت شخصی و فرهنگی، خانواده، اجتماع و ملیت، می باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تارتو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 1,696 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: June 29, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 5.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱