x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در آکادمی هنر استونی در رشته طراحی تعاملی

طراحی تعاملی درباره چگونگی تعامل بشر با دنیای پیرامون، با تمرکز بر تعامل میان محیط  زیست انسان، فناوری و خدمات می باشد که نیازی روز افزون برای تجربیات، سیستم ها و محصولات جدید می باشد. هدف طراحان تعاملی چگونه در آینده دنیایی را می سازند که با تمرکز بر مردم به زندگی آنها، نیازهایشان، عادات رفتاری، ارزش و محیطی که در آن زندگی می کنند، ارج می نهد.

کشور: استونی
دانشگاه:
آکادمی هنر استونی
رتبه: ‎+1000
آکادمی هنر استونی، تنها دانشگاه دولتی در این کشور است که تحصیلات عالی در زمینه های هنر، طراحی، معماری، رسانه، تاریخ هنر و حفاظت و مرمت میراث فرهنگی، ارائه می کند. این دانشگاه که در شهر تالین قرار دارد، در سال 1914 توسط جامعه هنر استونی تاسیس گردید و در حیطه ترویج خلاقیت و پژوهش، توانایی دستیابی به تحصیلات عالی بر پایه آموزش یکپارچه و طبق استاندارد های آموزشی زمینه های علمی مذکور، فعالیت می کند.
رشته تحصیلی:
طراحی تعاملی
بارت است از طراحی سامانه‌های محاوره‌ای (Interactive) برای پشتیبانی از شیوه‌هایی که مردم در زندگی روزمرهٔ خود برای ارتباط و تعامل به کار می‌گیرند. به جز این، طراحی تعاملی را «طراحی فضاهایی برای تعاملات و ارتباطات انسانی» و «چیستی و چگونگی تعاملات روزانهٔ ما با رایانه‌ها» نیز تعریف کرده‌اند. طراحی تعاملی می‌کوشد با در نظر گرفتن کاربردپذیری، محصولات را طوری طراحی کند که استفاده از آنها - از دیدگاه کاربر - راحت، کارا، و دلپذیر باشد. هدف طراحی تعاملی، ارتقای کیفیت تجربهٔ کاربری است. اصطلاح «طراحی تعاملی» یک واژهٔ چتری است که جنبه‌های گوناگونی از طراحی را پوشش می‌دهد، از جمله: طراحی واسط کاربر، طراحی نرم‌افزار، طراحی کاربر-محور، طراحی محصول، طراحی وب، و طراحی سامانه‌های محاوره‌ای. از آنجا که طراحی تعاملی، یک مهارت میان‌رشته‌ای است، متخصصین این حوزه باید با علوم گوناگونی آشنایی داشته باشند؛ از جمله: روان‌شناسی، ارگونومی، طراحی صنعتی، علوم کتابداری و اطلاع‌رسانی، گرافیک، انفورماتیک، و غیره.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تارتو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 2,831 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 1, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 5.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱