x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در کالج بهداشت و درمان تارتو استونی در رشته رادیوتراپی

این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد رادیوتراپی یا پرتو درمانی با هدف آموزش متقاضیانی می باشد که تمایل دارند در این حیطه مشغول به فعالیت شوند و همچنین با حمایت از پیشرفت های حرفه در رادیو تراپی با ارائه دانش و مهارت به این دانشجویان در این امر می کوشد تا فارغ التحصیلان در زمینه های زیر در ارتباط با رادیوتراپی دارای صلاحیت باشند : 

  • متخصص رادیوتراپی در مراکز بهداشت و درمان
  • پژوهشگر در حیطه رادیوتراپی
  • مدرس مباحث رادیوتراپی در مراکز آموزش
  • مدیریت بخش رادیوتراپی در مراکز بهداشت و درمان 
کشور: استونی
دانشگاه:
کالج بهداشت و درمان تارتو
رتبه: ‎+1000
کالج بهداشت و درمان تارتو یک موسسه آموزش عالی است که آموزش های مرتبط با بهداشت و درمان را در شهر تارتو در کشور استونی ارائه می دهد. این موسسه در سال 1811 ابتدا با نام مدرسه مامایی تاسیس گردید و از زمان تاسیس تا کنون تحت عناوین و حیطه های عملکردی مختلف، فعالیت کرده است. این موسسه در سال 2005، نام فعلی خود، کالج بهداشت و درمان تارتو، را دریافت کرده است.
رشته تحصیلی:
پرتو درمانی
پرتو درمانی یا رادیوتراپی، یک نوع روش درمانی است که به وسیله پرتوهای نافذ مانند پرتو ایکس، آلفا، بتا، گاما و یا دستگاه ها و دارو های حاوی مواد تشعشعاتی است می شود. در دوز بالا از پرتو ها برای از میان بردن بافت های سرطانی استفاده می شود و در دوز های پائین جهت عکس برداری های پزشکی از پرتوها استفاده می شود. کاربرد اصلی پرتو درمانی، معالجه یا تقلیل امراض سرطانی بوده و کاربردهای دیگر این روش درمانی عبارت اند از : از بین بردن سلول های سرطانی و ضایعات ارگان های مختلف، بازتوانی و بهبود اعضای بدن بیمار، پیشگیری از گسترش ضایعات اعضا و کاهش علائم بیماری می باشد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تالین
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,710 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 2, 2021 - ددلاین ثبت نام: November 15, 2020
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6.5
شرایط:
  • شرکت در مصاحبه پذیرش
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱