x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه تارتو کشور استونی در رشته مهندسی کامپیوتر و رباتیک

در این دوره تحصیلی امکان تحصیل در یکی از تخصص های علوم کامپیوتر، رباتیک و مهندسی فضا وجود دارد. برنامه تحصیلی شامل سروکار داشتن سخت افزارها و نرم افزارها در راستای توسعه تجهیزات و سیستم های با تکنولوژی بالا می باشد و شامل حجم زیادی از تمرینات مرتبط با چالش های دنیای امروز مانند نانو ماهواره ها، ربات ها و مواد و دستگاه های هوشمند می باشد. در این تحصیلی تاکید شدیدی بر فعالیت های عملی است تا دانش بدست آمده در دوره کارشناسی به وسیله مهارت ها و تجربیات جدید که در زمینه های علوم کامپیوتر، رباتیک، انفورماتیک، فناوری فضایی، گسترده تر شود. 

کشور: استونی
دانشگاه:
دانشگاه تارتو
رتبه: ‎301
دانشگاه ملی کشور استونی در منطقه تارتو بزرگترین و شناخته شده ترین دانشگاه این کشور است که در سال 1632 تاسیس شد. تاکید بر همکاری با دانشگاه های معتبر بین المللی باعث شد که این دانشگاه به گروه Coimbra که باشگاهی از دانشگاه های معتبر تحقیقاتی است، دعوت شود.
رشته تحصیلی:
علوم رایانه مطالعه فرایندهایی است که با داده ها در تعامل هستند و می توانند به صورت داده به صورت برنامه ارائه شوند. استفاده از الگوریتم ها را قادر می سازد تا اطلاعات دیجیتالی را دستکاری ، ذخیره و ارتباط برقرار کنند. یک دانشمند رایانه نظریه محاسبات و طراحی سیستم های نرم افزاری را مطالعه می کند. رشته های آن را می توان به رشته های نظری و عملی تقسیم کرد. نظریه پیچیدگی محاسباتی کاملاً انتزاعی است ، در حالی که گرافیک رایانه بر برنامه های دنیای واقعی تأکید دارد. تئوری زبان برنامه نویسی رویکردهایی را برای توصیف فرآیندهای محاسباتی در نظر می گیرد ، در حالی که مهندسی نرم افزار شامل استفاده از زبان های برنامه نویسی و سیستم های پیچیده است. تعامل انسان و کامپیوتر چالش های موجود در ساختن رایانه ها را مفید ، قابل استفاده و در دسترس می داند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تارتو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,627 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 31, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 15, 2021
حداقل نمره تافل: 75
حداقل نمره آیلتس: 5.5
شرایط:
  • ارائه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه
  • ارائه سوابق تحصیلی
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱