۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه تارتو کشور استونی در رشته اقتصاد ریاضی

این دوره تحصیلی کارشناسی ارشد اقتصاد ریاضی برای دانشجویانی طراحی شده است که به تجزیه و تحلیل های اقتصادی در محیط های کاری مانند آژانس های دولتی، بانک ها، سازمان های بین المللی، شرکت های مشاوره ای، علاقه مند هستند. این دانشجویان، دانش و مهارت های لازم از کاربرد های مدل های نظریه اقتصادی و روش های اقتصادی در تحلیل ها و پیش بینی مشکلات اقتصادی، را کسب می کنند. 

کشور: استونی
دانشگاه:
دانشگاه تارتو
رتبه: ‎301
دانشگاه ملی کشور استونی در منطقه تارتو بزرگترین و شناخته شده ترین دانشگاه این کشور است که در سال 1632 تاسیس شد. تاکید بر همکاری با دانشگاه های معتبر بین المللی باعث شد که این دانشگاه به گروه Coimbra که باشگاهی از دانشگاه های معتبر تحقیقاتی است، دعوت شود.
رشته تحصیلی:
رشته اقتصاد ریاضی
دانش ریاضیات امکاناتی مانند تحلیل های دقیق، توصیف روابط میان پدیده ها، کاهش های خطای پیش بینی در اختیار علوم مختلف قرار داده است و به علت ماهیت کمی اکثر متغیرهای اقتصادی در عواملی چون برنامه ریزی و ... سبب توسعه کاربرد ریاضیات در علم اقتصاد شده است. اقتصاد ریاضی شامل کاربرد روش های ریاضی در نظریه های و تحلیل های اقتصادی است که این روش ها عبارت اند از حساب دیفرانسیل، انتگرال، جبر، ماتریس، برنامه نویسی ریاضی و سایر روش های محاسباتی.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تارتو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 4,310 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 31, 2022 - ددلاین ثبت نام: March 15, 2022
حداقل نمره تافل: 75
حداقل نمره آیلتس: 5.5
شرایط:
  • ارائه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه
  • ارائه سوابق تحصیلی
  • شرکت در آزمون SAT یا GMAT