x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی کارآفرینی استونی در رشته توسعه نرم افزار و کارآفرینی

دوره تحصیلی توسعه نرم افزار و کارآفرینی برای کسانی است که می خواهند زندگی حرفه ای خود را به عنوان توسعه گر نرم افزار در استونی یا در هر جای دیگر دنیا، آغاز کنند؛ در این راستا مهارت های لازم طراحی و توسعه نرم افزار، کار گروهی، را به آنها ارائه می شود. تمرکز این دوره تحصیلی بر موضوعاتی چون زبان های برنامه نویسی، طراحی و تجزیه و تحلیل سیستم اطلاعاتی، فرایندهای توسعه نرم افزار، آزمایش نرم افزار، اتوماسیون فرایند کسب و کار، برنامه های وب سایت و تلفن همراه، روانشناسی کارآفرینی و ارتباطات و در نهایت کارها و فعالیت های انجام شده توسط دانشجو اعم از پروژه ها و دوره های کارآموزی، می باشد. 

کشور: استونی
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی کارآفرینی استونی
رتبه: ‎+1000
این دانشگاه که در سال 1992 در پارک تجاری شهر الیمیست در تالین، استونی تاسیس گردیده و دوره هایی در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در زمینه های مدیریت کسب و کار، دانش مالی، تدارکات، نرم افزار و توسعه بازی ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
کارآفرینی نرم افزار
کارآفرینی نرم افزار شامل مجموعه ای از استراتژی های در حال توسعه است. توسعه نرم افزار، شامل مدل های کسب و کاری متفاوت، استراتژی محصول، مدیریت افراد، توسعه طرح های برنامه ریزی، در مقایسه با صنایع محصولات و خدمات سنتی است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تالین
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,760 دلار
ددلاین: ترم: بهار - شروع: February 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: October 31, 2020
حداقل نمره تافل: 59
حداقل نمره آیلتس: 5.5
شرایط:
  • ارائه رزومه، انگیزه نامه و توصیه نامه
  • شرکت در آزمون ورودی (مصاحبه از طریق اسکایپ)
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱