x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی لیسانس در مدرسه کسب و کار استونی در رشته کارآفرینی در عصر دیجیتال

این دوره تحصیلی کاملاً جدید و نوآورانه طوری توسعه یافته است تا با نیاز های جامعه متناسب بوده و بهترین اقدامات و تجربه 30 ساله در آموزش کارآفرینی را در نظر گیرد. فرایند تحصیل شامل پیروی از فرایند های کارآفرینی است و دانشجویان را برای فعالیت در بازارهای جهانی و محیط های کسب و کار بین المللی آماده می سازد. کلاس های درسی به شکل کار گروهی برگزار می شود و در طول فرایند تحصیل، دانشجویان یاد می گیرند که ارتباطی میان نظریه ها و اقدامات کارآفرینی و مفهوم عصر دیجیتال ایجاد کنند و راهکاری خلاقانه برای مسائل به وجود آمده در مراحل مختلف کارآفرینی بیابند. این دوره تحصیلی چیزی مانند شبیه سازی کسب و کار است و دانشجویان شخصاً ایده های کسب و کاری خود را پیدا کرده و اقدام به ایجاد تیم کاری و شرکت خود می نمایند. 

کشور: استونی
دانشگاه:
مدرسه کسب و کار استونی (EBS)
رتبه: ‎+1000
مدرسه کسب و کار استونی، یک موسسه آموزش عالی خصوصی واقع در تالین در استونی می باشد که دوره های مرتبط با کسب و کار را در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری ارائه می دهد. این موسسه آموزش عالی همچنین دارای یک مدرسه در مقطع دبیرستان و یک مرکز آموزش مدیریت می باشد که دوره های مختلفی را ارائه می دهد.
رشته تحصیلی:
کارآفرینی و نوآوری
به عنوان زیر رشته ای از طراحی محصول (Product Design) و رویکردی جدید که سعی در بهبود مشاغل با توجه به نوآوری های روزافزون در انواع کسب و کارهای کوچک، بزرگ و حتی بین المللی دارد. دانشجویان این رشته با فراگرفتن نحوه طراحی، مدیریت و گسترش دادن کسب و کارهای نوپا می توانند برای فعالیت در بازارکار آماده شوند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تالین
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 5,169 دلار
ددلاین: ترم: پائیز - شروع: August 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2021
حداقل نمره تافل: 87
حداقل نمره آیلتس: 5.5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱