x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علوم زندگی استونی در رشته دامپزشکی

دانشگاه علوم زندگی استونی تنها دانشگاه حوزه بالکان است که توسط انجمن اروپایی تاسیس آموزش دامپزشکی، دارای اعتبار می باشد. این دانشگاه یک دوره 6 ساله آموزش دامپزشکی ارائه می دهد که تمرینات عملی از الزامی ترین فعالیت های آن برای تمامی دامپزشکانی که در کلینیک حیوانات این دانشگاه فعالیت می کنند می باشد. این دوره تحصیلی به سه برهه تحصیلی تقسیم می شود.

  1. در دو سال اول دانشجویان با مفاهیم پایه دامپزشکی چون آناتومی و عملکرد بدن حیوانات، اصول دامپروری، شاخه های تحصیلی مانند زیست، جانورشناسی، ژنتیک، شیمی و .... آشنا می شوند.
  2. در فاز دوم تمرکز بر روی روابط میان انسان و سلامت حیوان و مسائلی که برای سلامت جامعه به وجود آمده بحث می شود. 
  3. دو سال آخر نیز به تدریس بیماری های معمول میان گونه های مختلف حیوانات از جمله پرندگان و آبزیان با تاکید بر تشخیص، درمان و جلوگیری از آن بیماری ها پرداخته می شود.
کشور: استونی
دانشگاه:
دانشگاه علوم زندگی استونی
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم زندگی در تارتو کشور استونی در سال 1951 به عنوان دانشگاه کشاورزی تاسیس شد و سپس در سال 2005 دستخوش تغییر نام و سیاست ها شد. این دانشگاه به عنوان تنها دانشگاه کشور استونی که سیاست های درسی و تحقیقاتی خود را در راستای توسعه پایدار منابع طبیعی مورد نیاز برای ادامه زندگی انسان و همچنین حفظ میراث و زیستگاه بشر قرار داده است، شناخته می شود.
رشته تحصیلی:
رشته ی دامپزشکی یکی از زیر شاخه های پزشکی می باشد که به پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری ، اختلال و آسیب در حیوانات می پردازد. دامپزشکی علم گسترده ای است و کلیه گونه های جانوری اعم از اهلی و وحشی را مورد بررسی قرار می دهد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تارتو
طول دوره: 6 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,129 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 61
حداقل نمره آیلتس: 5
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱