x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه صنعتی تالین کشور استونی در رشته مهندسی امنیت سایبری

شبکه های دیجیتالی بیشتر از هر زمان دیگری ما را در زندگی روزمره احاطه کرده اند، از یک طرف، موجب تسهیل زندگی ما شده اند و از طرف دیگر، این شبکه های دیجیتالی بسیار آسیب پذیر هستند، و این به این دلیل است که به قدر کفایت از آنها محافظت نشده است و با هک این شبکه ها به راحتی می توان به کلیه دستگاه های الکترونیکی از جمله کامپیوتر، تلفن همراه، دسترسی پیدا کرد و اطلاعات آن ها را به سرقت برد. در این دوره تحصیلی دانش و مهارت های لازم برای ایجاد یک دنیای سایبری امن ارائه می شود. 

کشور: استونی
دانشگاه:
دانشگاه تکنولوژی تالین (تالتچ)
رتبه: ‎651-700
دانشگاه صنعتی تالین که با نام تالتچ شناخته می شود تنها دانشگاه صنعتی استونی است که در سال 1918 در پایتخت استونی شهر تالین تاسیس گردید. این دانشگاه دارای دانشکده های مهندسی، کسب و کار، مدیریت، دریانوردی می باشد و کالج های دانشگاهی این دانشگاه در شهرهای تارتو و کوهلا-جرووه واقع شده اند. علی رغم شباهت در نام، دانشگاه تالین و دانشگاه صنعتی تالین دو موسسه آموزشی کاملا متفاوت هستند.
رشته تحصیلی:
امنیت سایبری
امنیت سایبری کاربردی یک برنامه کاربردی است که سناریوهای امنیتی واقعی جهان را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. دانش آموزان یاد می گیرند از کامپیوترها در برابر هکرها محافظت کنند، شبکه های بی سیم را ایمن کنند، رایانه ها را در مقابل بدافزار حافظت کنند و تهدیدات امنیتی را شناسایی کنند. دانش جویان همچنین یاد می گیرند که چگونه کامپیوترهای مسکونی، مشاغل تجاری و تقاضاها را در شرکت های دولتی و خصوصی برای پرداختن به مسائل امنیت اینترنت در دنیای امروز یاد بگیرند. دانشجویان همچنین برای گواهی نامه های بین المللی صنعت امنیت سایبری CompTIA Security + و CompTIA CySA + آماده می شوند
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تالین
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,740 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 12
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱