۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه صنعتی تالین کشور استونی در رشته حقوق

در دپارتمان حقوق دانشگاه صنعتی تالین (تالتچ)، نسل جدیدی از وکلا آموزش داده می شوند تا با اقدامات حوزه های حقوقی استونی و اروپا آشنا باشند و دانش پایه در زمینه های اصلی در محتوای فرهنگی اروپا و اتحادیه اروپا و همچنین در حیطه سیاست، ارتباطات بین الملل و عملکرد مهم ترین سازمان های بین المللی که فهم روابط فرامرزی را الزامی می کند. 

کشور: استونی
دانشگاه:
دانشگاه تکنولوژی تالین (تالتچ)
رتبه: ‎651-700
دانشگاه صنعتی تالین که با نام تالتچ شناخته می شود تنها دانشگاه صنعتی استونی است که در سال 1918 در پایتخت استونی شهر تالین تاسیس گردید. این دانشگاه دارای دانشکده های مهندسی، کسب و کار، مدیریت، دریانوردی می باشد و کالج های دانشگاهی این دانشگاه در شهرهای تارتو و کوهلا-جرووه واقع شده اند. علی رغم شباهت در نام، دانشگاه تالین و دانشگاه صنعتی تالین دو موسسه آموزشی کاملا متفاوت هستند.
رشته تحصیلی:
رشته حقوق
حقوق عمومی شامل حقوق قوای سه‏ گانه کشور، حاکمیت و آنچه که مربوط به اداره کشور است، می‏ شود و حقوق خصوصی به روابط بین خود مردم می‏ پردازد که مهمترین آنها روابط تجاری است که عامل ایجاد رشته حقوق تجارت شده است و یا مسائل مربوط به حقوق مدنی است که از آن جمله می‏ توان به اموال، مالکیت، قراردادها، مسئولیت‏ هایی که اشخاص در خطاهایی که مرتکب می‏ شوند برایشان به وجود می‏ آید مثل مسئولیت ناشی از حوادث، قواعد مربوط به ارث، وصیت، ولادت، اقامتگاه اشخاص و دهها مورد دیگر اشاره کرد. همچنین شاخه ای از حقوق به روابط بین المللی می‏ پردازد که خود به دو بخش حقوق روابط بین الملل عمومی و خصوصی تقسیم می‏ شود که حقوق روابط بین الملل عمومی به روابط بین دولت ها و سازمان های بین المللی می‏ پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تالین
طول دوره: 3 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,482 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: March 15, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 12