۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
مشاوره رایگان
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

مقصدت رو از بین ۱۹۰+ کشور جستجو کنید

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در استونی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه صنعتی تالین کشور استونی در رشته مواد و فرایندهای انرژی پایدار

هدف از این دوره تحصیلی آموزش متخصصانی است که توانایی طراحی، توسعه و بهبود مواد در راستای استفاده از آنها برای سیستم های انرژی پایدار، می باشد. 

کشور: استونی
دانشگاه:
دانشگاه تکنولوژی تالین (تالتچ)
رتبه: ‎651-700
دانشگاه صنعتی تالین که با نام تالتچ شناخته می شود تنها دانشگاه صنعتی استونی است که در سال 1918 در پایتخت استونی شهر تالین تاسیس گردید. این دانشگاه دارای دانشکده های مهندسی، کسب و کار، مدیریت، دریانوردی می باشد و کالج های دانشگاهی این دانشگاه در شهرهای تارتو و کوهلا-جرووه واقع شده اند. علی رغم شباهت در نام، دانشگاه تالین و دانشگاه صنعتی تالین دو موسسه آموزشی کاملا متفاوت هستند.
رشته تحصیلی:
انرژی پایدار
به عنوان تعریف کلی از این رشته می توان گفت" انرژی پایدار روش استفاده از انرژی به گونه ای است که نیازهای روز را برطرف می کند بدون اینکه توانایی نسل های آینده را در برآورده کردن نیازهای خود از بین ببرد" پاسخگویی به نیازهای جهان از جمله برق، گرمایش، سرمایش و نیرو برای حمل و نقل به صورت پایدار به طور گسترده، یکی از بزرگترین چالش های پیش روی بشریت در قرن بیست و یکم تلقی می شود. در سراسر جهان، نزدیک به یک میلیارد نفر از دسترسی به برق برخوردار نیستند و حدود 3 میلیارد نفر برای پخت و پز به سوخت های دودزا مانند چوب، ذغال سنگ یا کودهای حیوانی تکیه می کنند. این سوخت ها و سوخت های فسیلی سهم عمده ای در آلودگی هوا دارند و این منجر به مرگ 7 میلیون نفر در سال می شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: تالین
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 3,712 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: September 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 1, 2021
حداقل نمره تافل: 72
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 12