x
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت گوتو تی آر
مشاوره مهاجرت: 02143000021
بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه آبو آکادمی فنلاند در رشته فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات ‏، همان طور که به‌وسیله انجمن فناوری اطلاعات آمریکا تعریف شده‌است، «به مطالعه، طراحی، توسعه، پیاده‌سازی، پشتیبانی یا مدیریت سیستم‌های اطلاعاتی مبتنی بر رایانه، خصوصا برنامه‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزار رایانه می‌پردازد».

رشته تحصیلی :
فناوری اطلاعات
جارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.
زبان دوره : انگلیسی
منطقه : تورکو
حداقل مدرک تحصیلی مورد نیاز : کارشناسی
حداقل نمره تافل : 92
حداقل نمره آیلتس : 6.5
حداقل تعداد واحدهای درسی : 120
مبلغ دقیق شهریه : 13,046 دلار
کشور : فنلاند
دانشگاه :
دانشگاه آبو آکادمی
رتبه: ‎541
آبو آکادمی یک دانشگاه تحقیقاتی بین‌المللی در زمینه آموزش به زبان سوئدی در فنلاند است. ازجمله فعالیت‌های این دانشگاه می‌توان به تحقیق و آموزش در بسیاری از رشته‌ها نظیر علوم انسانی، آموزش، فناوری، علوم اجتماعی و علوم طبیعی اشاره کرد. این دانشگاه با رتبه جهانی ۵۰۰ جایگاه محکمی در حوزه آموزش فنلاند داشته و با بسیاری از مراکز اقتصادی و اجتماعی همکاری بین‌المللی دارد.
طول دوره : 2 سال
ظرفیت (نفر) : 30
ددلاین : ترم: زمستان - ددلاین ثبت نام: January 22, 2021

پیشنهادات مشابه