۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی دیاکونیا فنلاند رشته سلامت جهانی

این برنامه برای افرادی علاقه مند به مدیریت حوادث و آمادگی اضطراری در زمینه مراقبت های بهداشتی مناسب است. این برنامه دانشجویان را برای مطالبه وظایف ملی و بین المللی در مناصب رهبری ، برنامه ریزی و توسعه مجهز می کند.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی دیاکونیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم کاربردی دیاکونیا (فنلاندی: Diakonia-ammattikorkeakoulu ، Diak) یک دانشگاه علوم کاربردی (پلی تکنیک) در فنلاند است. وابسته به کلیسای انجیلی لوتر فنلاند است. پردیس های آن در هلسینکی ، اوولو ، پوری ، پیکسسمیکی و تورکو واقع شده است.
رشته تحصیلی:
رشته بهداشت جهانی
سلامت جهانی سلامت جمعیت در چارچوب جهانی است ؛ آن را "منطقه مطالعه ، تحقیق و عمل تعریف کرده است که اولویت را در بهبود سلامت و دستیابی به عدالت در سلامتی برای همه افراد در سراسر جهان قرار می دهد". مشکلاتی که فراتر از مرزهای ملی است یا تأثیر سیاسی و اقتصادی جهانی دارد غالباً مورد تأکید است. بنابراین ، سلامت جهانی در مورد بهبود سلامت در سراسر جهان (از جمله سلامت روان) ، کاهش نابرابری ها ، و محافظت در برابر تهدیدات جهانی است که از مرزهای ملی چشم پوشی می کند. بهداشت جهانی نباید با سلامت بین المللی اشتباه گرفته شود ، که به عنوان شاخه ای از بهداشت عمومی با تمرکز بر کشورهای توسعه یافته و تلاش های کمک های خارجی توسط کشورهای صنعتی تعریف می شود. بهداشت جهانی می تواند به عنوان تابعی از بیماریهای مختلف جهانی و شیوع آنها در جهان سنجیده شود و تهدید به کاهش زندگی در عصر حاضر شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: متسمیونکاتاتو
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 6,594 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 9, 2021 - ددلاین ثبت نام: April 30, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15