x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه هاگا هلیا فنلاند در رشته ی تجارت هوایی

حمل و نقل هوایی یکی از سریعترین صنایع در حال رشد و ارائه دهندگان اشتغال در جهان است. برنامه درجه مهارت های هواپیمایی (Aviation Business) یک مسیر سریع برای متخصصان حمل و نقل هوایی آینده فراهم می کند تا صلاحیت های شناخته شده و مخاطبین صنعت را دریافت کنند. به عنوان یک دانشجو ، شما یک تخصص در مورد محیط کسب و کار حمل و نقل هوایی و درک فرآیندهای کلیدی کسب و کار حمل و نقل هوایی ایجاد خواهید کرد. شما مهارتهای بسیار مرتبط در زمینه فروش و خدمات ، توسعه تجارت و مدیریت مالی را به دست خواهید آورد.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی هاگا هلیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم کاربردی هاگا هلیا (فنلاندی: Haaga-Helia ammattikorkeakoulu‎ سوئدی: Haaga-Helia yrkeshögskola) که قبلاً پلی تکنیک کسب و کار و هلیا شناخته می‌شد، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کسب و کار پلی تکنیک فنلاند است. این دانشگاه یکی از دانشگاه‌های باز در حوزه علوم کاربردی و متعلق به یک بنیاد اجرا شده توسط هلسینکی کسب و کار جامعه است. این مؤسسه تحت نظارت و تأیید دولت فنلاند از طریق وزارت آموزش و پرورش و فرهنگ است. امکانات اولیه مدرسه در پسیلا، هلسینکی است. دانشگاه هاگا هلیا دوره‌های کسب و کار، فن آوری اطلاعات، آموزش و پرورش و ورزش، مهمان نوازی، گردشگری، آموزش و پرورش، برنامه‌های آموزش معلمان حرفه ای، روزنامه‌نگاری، بازاریابی و در زبان‌های مختلف ارائه می‌دهد. این مرکز حدود ۱۰٬۵۰۰ دانش آموز و حدود ۶۳۰ کارمند دارد که تقریباً ۴۰۰ نفر از آن‌ها معلم تمام وقت هستند.
رشته تحصیلی:
تجارت هوایی
Aviation Business (هواپیمایی) هواپیمایی بود که در Kinshasa در جمهوری دموکراتیک کنگو مستقر بود. در سال 1998 تأسیس شد و خدمات برنامه ریزی شده داخلی و بین المللی و همچنین پروازهای چارتر و خدمات اجاره نامه مرطوب را اداره می کرد. پایگاه اصلی آن فرودگاه N'Dolo ، Kinshasa بود. [1] در سال 2007 ، شرکت هواپیمایی تعطیل شد.
زبان دوره: انگلیسی - انگلیسی
منطقه: هلسینکی
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,359 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱