x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه هاگا هلیا فنلاند در رشته ی کسب و کار بین الملل

برنامه تجارت بین المللی برای کسانی که می خواهند حرفه ای در تجارت جهانی ایجاد کنند ، یک پایگاه عالی ارائه می دهند. دانشجویان مهارتهای عمومی و تخصصی مورد نیاز در سمتهای تخصصی و مدیریتی و همچنین کارآفرینان را کسب می کنند.
هسته اصلی مطالعات BBA شامل توسعه مشاغل ، قادر به تجزیه و تحلیل داده های تجاری و ارائه راه حل ها ، نوآوری و اجرای راه حل های دیجیتالی و تسهیل دانش برای تصمیمات استراتژیک است.
کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی هاگا هلیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم کاربردی هاگا هلیا (فنلاندی: Haaga-Helia ammattikorkeakoulu‎ سوئدی: Haaga-Helia yrkeshögskola) که قبلاً پلی تکنیک کسب و کار و هلیا شناخته می‌شد، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کسب و کار پلی تکنیک فنلاند است. این دانشگاه یکی از دانشگاه‌های باز در حوزه علوم کاربردی و متعلق به یک بنیاد اجرا شده توسط هلسینکی کسب و کار جامعه است. این مؤسسه تحت نظارت و تأیید دولت فنلاند از طریق وزارت آموزش و پرورش و فرهنگ است. امکانات اولیه مدرسه در پسیلا، هلسینکی است. دانشگاه هاگا هلیا دوره‌های کسب و کار، فن آوری اطلاعات، آموزش و پرورش و ورزش، مهمان نوازی، گردشگری، آموزش و پرورش، برنامه‌های آموزش معلمان حرفه ای، روزنامه‌نگاری، بازاریابی و در زبان‌های مختلف ارائه می‌دهد. این مرکز حدود ۱۰٬۵۰۰ دانش آموز و حدود ۶۳۰ کارمند دارد که تقریباً ۴۰۰ نفر از آن‌ها معلم تمام وقت هستند.
رشته تحصیلی:
کسب و کار بین الملل
این امر شامل معاملات مرزی کالا و خدمات بین دو یا چند کشور است. معاملات منابع اقتصادی شامل سرمایه ، مهارت و افراد به منظور تولید بین المللی کالاها و خدمات مانند امور مالی ، بانکی ، بیمه و ساخت و ساز است. برای انجام تجارت در خارج از کشور ، شرکت های چند ملیتی باید بازارهای ملی جداگانه را به یک بازار جهانی تبدیل کنند.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هلسینکی
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,359 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱