x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه هاگا هلیا فنلاند در رشته ی مربیگری و مدیریت ورزشی

آیا مشتاق ورزش هستید؟ برنامه درجه مربیگری و مدیریت ورزشی دانش آموزان را با دانش و مهارت های لازم در صنعت ورزش و اوقات فراغت امروز آماده می کند.
این برنامه دانشجویان را در چهار جریان اصلی توسعه با تمرکز بر روی آنها آماده می کند
توسعه شخصی و رشد حرفه ای، توسعه مربی، مدیریت رویداد و سازمان و  صلاحیت های RDI.
 
کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی هاگا هلیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم کاربردی هاگا هلیا (فنلاندی: Haaga-Helia ammattikorkeakoulu‎ سوئدی: Haaga-Helia yrkeshögskola) که قبلاً پلی تکنیک کسب و کار و هلیا شناخته می‌شد، یکی از بزرگترین دانشگاه‌های کسب و کار پلی تکنیک فنلاند است. این دانشگاه یکی از دانشگاه‌های باز در حوزه علوم کاربردی و متعلق به یک بنیاد اجرا شده توسط هلسینکی کسب و کار جامعه است. این مؤسسه تحت نظارت و تأیید دولت فنلاند از طریق وزارت آموزش و پرورش و فرهنگ است. امکانات اولیه مدرسه در پسیلا، هلسینکی است. دانشگاه هاگا هلیا دوره‌های کسب و کار، فن آوری اطلاعات، آموزش و پرورش و ورزش، مهمان نوازی، گردشگری، آموزش و پرورش، برنامه‌های آموزش معلمان حرفه ای، روزنامه‌نگاری، بازاریابی و در زبان‌های مختلف ارائه می‌دهد. این مرکز حدود ۱۰٬۵۰۰ دانش آموز و حدود ۶۳۰ کارمند دارد که تقریباً ۴۰۰ نفر از آن‌ها معلم تمام وقت هستند.
رشته تحصیلی:
یک مربی شخصی است که در جهت ، آموزش و عملکرد تیم ورزشی یا افراد ورزشی مختلفی دخیل است. یک مربی ممکن است معلم هم باشد. مدیریت ورزشی زمینه تجارت با ورزش و تفریح است. برخی از نمونه های مدیران ورزشی شامل سیستم دفتر مقدماتی در ورزش های حرفه ای ، مدیران ورزشی کالج ها ، مدیران ورزشی تفریحی ، بازاریابی ورزشی ، مدیریت رویدادها ، مدیریت تسهیلات ، اقتصاد ورزشی ، امور مالی ورزش و اطلاعات ورزشی است. مربیگری نوعی توسعه است که در آن فرد باتجربه به نام مربی ، از یادگیرنده یا مشتری برای دستیابی به یک هدف خاص شخصی یا حرفه ای با ارائه آموزش و راهنمایی پشتیبانی می کند. یادگیرنده گاه به عنوان مربی خوانده می شود. گاهی اوقات مربیگری ممکن است به معنای یک رابطه غیر رسمی بین دو نفر باشد که یکی از آنها تجربه و تخصص بیشتری نسبت به دیگری داشته و همانطور که نفر دوم یاد می گیرد مشاوره و راهنمایی ارائه می دهد. اما مربیگری با تمرکز بر وظایف یا اهداف خاص ، بر خلاف اهداف کلی تر یا پیشرفت کلی ، از نظر مربیگری متفاوت است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هلسینکی
طول دوره: 4 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,359 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 24, 2021 - ددلاین ثبت نام: May 1, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱