۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه فناوری لاپرنتا فنلاند در رشته مهندسی طراحی صنعتی

این رشته‌ که‌ شالوده‌ای‌ از علم‌، صنعت‌ و هنر است‌؛ به‌ طراحی‌ تمامی محصولات‌ می‌پردازد؛ یعنی‌ کلیه‌ لوازم‌، تجهیزات‌ و محصولاتی‌ که‌ مورد استفاده‌ انسان‌ است‌، از لوازم‌ آشپزخانه‌ گرفته‌ تا محصولات‌ بسیار پیچیده‌ مثل‌ سیستم‌های‌ کامپیوتری‌ را طراحی‌ می‌کند.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه فناوری لاپرنتا
رتبه: ‎491
دانشگاه لاپرنتا در سال 1969 در کنار دریاچه سایما در شهر لاپرنتا ۳۰ کیلومتری مرز روسیه تاسیس شد . لاپرنتا شهری در جنوب شرقی فنلاند با 72000 جمعیت است . دانشگاه لاپرنتا یک دانشگاه علمی پیشرو در زمینه علم کسب و کار در فنلاند است و هر ساله دانشجویان بسیاری را وارد بازار تجارت ، کسب و کار می کند .
رشته تحصیلی:
رشته طراحی صنعتی
طراحی صنعتی همان طور که از نامش پیداست ترکیبی است از هنر طراحی و کاربرد آن در صنعت. نوآوری در صنعت عاملی است که به دلیل بروز نیازهای جدید و همچنین نیاز انسان به تنوع، همواره مورد توجه است. در این میان لازم است افرادی با تسلط به طراحی با توجه به جنبه های هنری آن، و همچنین آگاهی کافی نسبت به سایر علوم وجود داشته باشند که با طرح ها و ایده های جدیدی که ارائه می دهند، جواب این نیازها را از تصور به بهترین شکل ممکن به واقعیت تبدیل کنند.به جز مباحث پایه هنری و زیبایی شناسی، لازم است که در هر پروژه خاص، علوم مرتبط با آن به طور خلاصه فراگرفته شود.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لاپرنتا
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,843 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 22, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • نمره خوب در آزمون GMAT
  • نمره خوب در آزمون GRE