x
اگر اولین بار هست که از سایت GO2TR دیدن می‌کنین، حتما از این صفحه شروع کنین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی فوق لیسانس دانشگاه فناوری لاپرنتا فنلاند در رشته مهندسی هسته ای

امروزه انرژی هسته‌ای کاربردهای بسیار زیادی در زمینه‌های مختلف پیدا کرده است؛ از آن به عنوان یکی از مهم‌ترین منابع تامین انرژی مورد نیاز جوامع یاد می‌شود و حتی می‌توان ردپای آن را در خدمات پزشکی و درمانی نیز مشاهده کرد.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه فناوری لاپرنتا
رتبه: ‎491
دانشگاه لاپرنتا در سال 1969 در کنار دریاچه سایما در شهر لاپرنتا ۳۰ کیلومتری مرز روسیه تاسیس شد . لاپرنتا شهری در جنوب شرقی فنلاند با 72000 جمعیت است . دانشگاه لاپرنتا یک دانشگاه علمی پیشرو در زمینه علم کسب و کار در فنلاند است و هر ساله دانشجویان بسیاری را وارد بازار تجارت ، کسب و کار می کند .
رشته تحصیلی:
مهندسی هسته‌ای
مهندس هسته‌ای می‌تواند مسئول راه اندازی ایمن و بهره‌ور نیروگاه‌های اتمی، بازفرآوری سوخت، مدیریت مواد زائد، انهدام نیروگاه‌های هسته‌ای قدیمی و حفاظت و ایمنی (در برابر تشعشعات رادیواکتیو) باشد. در واقع مهندس هسته‌ای با تکنولوژی روز آشنا بوده و قدرت طراحی و بهینه‌سازی سیستم‌ها و نیز راه اندازی و نگهداری آن‌ها را دارد. همچنین مهندس هسته‌ای قادر است با مواد و تشعشعات رادیو اکتیو به صورت صحیح و بی‌خطر کار کرده و در جابجایی آن‌ها و نگهداری و محافظت پرسنل در مقابل پرتوها توانمند می‌باشد. مهندسی هسته‌ای عبارت است از دانش فرآیندهای هسته‌ای و کاربرد آن‌ها در گسترش تکنولوژی‌های گوناگون و تولید برق هسته ای. این دانش در زمینه‌های گوناگونی چون طراحی، راه اندازی و نگهداری نیروگاه‌های هسته ای، تشخیص‌ها و درمان‌های پزشکی (مهندسی پزشکی هسته ای)، تحقیقات در زمینه شتاب دهنده‌ها، لیزر، فوق هادی‌ها و… کاربرد دارد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: لاپرنتا
طول دوره: 2 سال
مبلغ دقیق شهریه: 10,843 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 22, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
حداقل تعداد واحدهای درسی: 120
شرایط:
  • نمره خوب در آزمون GMAT
  • نمره خوب در آزمون GRE
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: 02143000021