۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی لوره فنلاند در رشته ی فناوری اطلاعات

رشته فناوری اطلاعات کسب و کار از چندین روش فناوری اطلاعات و تخصص مدیریت کسب و کار را بهمراه دارد. این رشته مخصوصاً برای دانشجویانی که می خواهند به طور  کارآمد و مستقل از زمان یا مکان تحصیل کنند ، مناسب است. مطالعات آنلاین به مهارتهای مدیریت زمان شخصی خوب و طرز فکر هدفمند نیاز دارند. بار تخمینی کار حداقل در حدود 25 ساعت در هفته است.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی لوره
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علوم کاربردی لوره (فنلاندی: Laurea-ammattikorkeakoulu) یک دانشگاه علوم کاربردی است که در منطقه یوسیما فنلاند فعالیت می کند. دوره های این دانشگاه به زبان فنلاندی و انگلیسی ارائه می شوند. آموزش در دانشگاه علمی کاربردی لوره مبتنی بر الگوی عملیاتی آموزش در حین توسعه است. دانشگاه لوره تقریباً 8700 دانشجو دارد و تقریباً 500 پرسنل دارد. شش پردیس لورس در منطقه بزرگ هلسینکی ، در هیوینکا ، اسپو ، لوجا ، پروو و وانتا قرار دارند. دانشگاه لوره در سال 1992 با نام اسپو-وانتا پلی تکنیک تاسیس شد که در سال 2001 به شکل فعلی آن تغییر یافت.
رشته تحصیلی:
رشته فناوری اطلاعات
جارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: راتاتی
طول دوره: 3.5 سال
مبلغ دقیق شهریه: 8,883 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: February 1, 2021 - ددلاین ثبت نام: September 16, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15