۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
صفحه اصلی سامانه پیشنهادها
درخواست رزرو مشاوره
سامانه پیشنهادها
وبلاگ
درباره ما
۰۲۱ - ۴۳ ۰۰ ۰۰ ۲۱
:: جستجو

درحال جستجو ...

بازگشت به صفحه پیشنهادات
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علوم کاربردی متروپولیا فنلاند در رشته مهندسی برق

تحصیل الکترونیک در یک محیط چند فرهنگی در Metropolia UAS شروع کاملی را برای رسیدن به حرفه بین المللی در یک زمینه چالش برانگیز و در حال توسعه فناوری به شما می دهد. این مدرک پایه ای را برای شما فراهم می کند تا به عنوان مهندس در هر نقطه از جهان در موقعیت های مختلف فعالیت کنید. شما بعنوان مهندس الکترونیک بعنوان یک طراح الکترونیک در یک آزمایشگاه تحقیقاتی با سایر متخصصان کار خواهید کرد.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا (فنلاندی: Metropolia Ammattikorkeakoulu) بزرگترین دانشگاه علمی کاربردی فنلاند است که در منطقه کلانشهر هلسینکی واقع شده است. [1] این دانشگاه چهار رشته تحصیلی دارد: فرهنگ ، تجارت ، مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی و فناوری. تدریس به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود. تعداد دانش آموزان 16400 نفر و کارکنان حدود 1000 نفر هستند. در سال 2018 نزدیک به 2900 دانشجو فارغ التحصیل از این دانشگاه بودند.دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا یکی از بین المللی ترین دانشگاه های علوم کاربردی فنلاند است.دوازده برنامه در سطح بین المللی ، تحرک دانشجویی و معلمان ، فرصت های شغلی در خارج از کشور و پروژه های مختلف نقش اساسی در فعالیت های بین المللی در کلانشهر دارند.
رشته تحصیلی:
رشته مهندسی الکترونیک
یکی از شاخه‌های مهندسی است که از دانش علمی رفتار و اثر الکترون‌ها استفاده نموده و به توسعه قطعات، دستگاه‌ها، سیستم‌ها، یا تجهیزاتی می‌پردازد که انرژی الکتریکی یکی از فاکتورهای آنهاست؛ همانند لامپهای خلاء، ترانزیستورها، مدارهای مجتمع و مدارهای چاپی. مهندسی برق هنوز هم مهندسی الکترونیک را در دانشگاه‌ها تحت پوشش قرار می‌دهد و فارغ‌التحصیلان، مهندس برق لقب می‌گیرند. برخی بر این باورند که «مهندس برق» باید برای کسانی به کار رود که در مهندسی قدرت و جریان‌های بالا یا مهندسی فشار قوی تخصص دارند. در حالی که گروهی دیگر معتقدند که مهندسی قدرت تنها یکی از شاخه‌های مهندسی برق است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هلسینکی
موضوع دوره: مهندسی الکترونیک
طول دوره: 4 سال
ظرفیت (نفر): 40
مبلغ دقیق شهریه: 13,137 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 20, 2022 - ددلاین ثبت نام: January 20, 2022
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15