x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا فنلاند در رشته فناوری اطلاعات

فناوری اطلاعات در همه جای جامعه امروزی همانطور که در وسایل الکترونیکی و رسانه ای ، رایانه ها ، وسایل خانگی و تقریباً در هر بخش از زندگی روزمره مورد نیاز است ، وجود دارد. شما اصول مربوطه را در موضوعات اصلی مهندسی مانند ریاضیات و فیزیک خواهید آموخت. مطالعات حرفه ای در فناوری اطلاعات علاوه بر زبان ها و مهارت های ارتباطی و دوره های کاری ، مهارت های مهندسی شما را تقویت می کند که باعث بالا رفتن صلاحیت شما می شود.

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا (فنلاندی: Metropolia Ammattikorkeakoulu) بزرگترین دانشگاه علمی کاربردی فنلاند است که در منطقه کلانشهر هلسینکی واقع شده است. [1] این دانشگاه چهار رشته تحصیلی دارد: فرهنگ ، تجارت ، مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی و فناوری. تدریس به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود. تعداد دانش آموزان 16400 نفر و کارکنان حدود 1000 نفر هستند. در سال 2018 نزدیک به 2900 دانشجو فارغ التحصیل از این دانشگاه بودند.دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا یکی از بین المللی ترین دانشگاه های علوم کاربردی فنلاند است.دوازده برنامه در سطح بین المللی ، تحرک دانشجویی و معلمان ، فرصت های شغلی در خارج از کشور و پروژه های مختلف نقش اساسی در فعالیت های بین المللی در کلانشهر دارند.
رشته تحصیلی:
جارت الکترونیکی به عنوان یکی از مباحث مهم «فناوری اطلاعات و ارتباطات» مورد تأکید کارشناسان بوده و با سرعت در حال جایگزین شدن تجارت سنتی است و بسیاری از کشورها بهره‌مندی از آن را سرلوحه استراتژیهای بازرگانی خود قرار داده‌اند. (خرید و فروش و تبادل هر گونه کالا، خدمات یا اطلاعات از طریق شبکه‌های رایانه‌ای یا انجام مبادلات تجاری در یک قالب الکترونیکی)، از تعاریفی است که برای تجارت الکترونیکی بیان شده‌است. در کل نظام داد و ستد الکترونیکی اولین مشخصه آن سرعت، دقت، صحت، کنترل آمار و ارقام و استفاده صحیح از فرمهای استاندارد مربوطه بسیار حائز اهمیت می‌باشد و برای تصحیح اشتباهات ثبتی فرصت کوتاه است. با این وجود کارشناسان معتقدند که به صرف وجود برخی خطرات نمی‌توان از کارایی بالا و دستاوردهای مهم اقتصادی تجارت الکترونیکی چشم پوشید و استفاده از آن را برای سود بردن از گردونه تجارت جهانی الزامی می‌دانند و معتقدند استفاده از این فناوری جدید نیازمند {ایجاد بسترهای فکری و فرهنگی }برای پذیرش آن از طرف جامعه، رفع موانع حقوقی و قانونی و تأمین پیش نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری است.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هلسینکی
موضوع دوره: فناوری اطلاعات
طول دوره: 4 سال
ظرفیت (نفر): 70
مبلغ دقیق شهریه: 10,940 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 20, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 20, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱