x
قبل از هر اقدام برای مهاجرت، این ویدئوها رو ببین!
پیشنهاد تحصیلی 🔗 تحصیل در فنلاند

پذیرش تحصیلی لیسانس در دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا فنلاند در پرستاری

شما به عنوان یک پرستار ، در یک حرفه ارزشمند با مشتریان در سنین مختلف کار خواهید کرد ، ارتقاء سلامت و رفاه آنها و معالجه بیماریهای آنها. شما می توانید در محیط های چند رشته ای ، شغلی متقابل ، ملی و بین المللی کار کنید.در برنامه مدرک پرستاری ، در یک گروه دانشجویی چند فرهنگی به زبان انگلیسی تحصیل خواهید کرد. Metropolia بیش از 20 سال تجربه در آموزش پرستاران به زبان انگلیسی دارد. 

کشور: فنلاند
دانشگاه:
دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا
رتبه: ‎+1000
دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا (فنلاندی: Metropolia Ammattikorkeakoulu) بزرگترین دانشگاه علمی کاربردی فنلاند است که در منطقه کلانشهر هلسینکی واقع شده است. [1] این دانشگاه چهار رشته تحصیلی دارد: فرهنگ ، تجارت ، مراقبت های بهداشتی و خدمات اجتماعی و فناوری. تدریس به زبان انگلیسی نیز ارائه می شود. تعداد دانش آموزان 16400 نفر و کارکنان حدود 1000 نفر هستند. در سال 2018 نزدیک به 2900 دانشجو فارغ التحصیل از این دانشگاه بودند.دانشگاه علمی کاربردی متروپولیا یکی از بین المللی ترین دانشگاه های علوم کاربردی فنلاند است.دوازده برنامه در سطح بین المللی ، تحرک دانشجویی و معلمان ، فرصت های شغلی در خارج از کشور و پروژه های مختلف نقش اساسی در فعالیت های بین المللی در کلانشهر دارند.
رشته تحصیلی:
این رشته در جهت آماده سازی پرستاران برای کار در بیمارستان های دولتی و خصوصی، مطب دکتر، مراکز توانبخشی، کلینیک ها و ... آموزش های لازم را برای دانشجویان فراهم می کند. مباحثی که در این رشته تدریس می شوند شامل علوم پرستاری، اصول تحقیقات پزشکی و توانایی مدیریت کادر پزشکی می باشد. علاوه بر مباحث تئوری دوره های تحصیلی پرستاری به آموزش عملی پرستاران که منجر به آشنایی با محیط های بیمارستانی و درمانی می شود نیز می پردازد.
زبان دوره: انگلیسی
منطقه: هلسینکی
موضوع دوره: پرستاری
طول دوره: 3.5 سال
ظرفیت (نفر): 26
مبلغ دقیق شهریه: 12,033 دلار
ددلاین: ترم: پاییز - شروع: August 20, 2021 - ددلاین ثبت نام: January 20, 2021
حداقل نمره تافل: 80
حداقل نمره آیلتس: 6
حداقل معدل: 15
مشاوره مهاجرت
مشاوره مهاجرت: ۰۲۱۴۳۰۰۰۰۲۱